“Leto 2018”

Piknik, Bar & Restoran
Rangiran na 57. mestu od 372 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Jeli smo u ovom restoranu bar 10-tak puta u avgustu 2018. Sve je bilo savrseno. Od ambijenta, preko ljubaznih konobara do fantasticne hrane. Zao mi je sto vidim da su noviji komentari losi. Ne znam sta se promenulo od prosle godine, ali vratite sve na staro iz 2018. Mi zelimo ponovo doci cim posetimo Srbiju. Nemojte nas razocarati.

Hvala korisniku gordanam227

Komentar je napisan: 8. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako je lepo sve a pogotovo piletina i salate takodje ima igralište konje koze koji se mogu videti i pomaziti

Hvala korisniku NorthStar29295173611
Komentar je napisan: 13. oktobar 2019.

Nedeljni doručak na principu švedskog stola, dolazimo u 11h, pola stola je prazno i hrana je hladna. Konobar nam govori da nismo u mogućnosti da naručimo ništa do 12h kada kreće ručak... ili švedski ili čekaš do 12h...Barem sam ga ja tako razumela. Na suhomesnatom sleću insekti, jaja na oko jako hladna, prženice hladne i tvrde. Prvi put sam ovde i jako sam se razočarala.

Hvala korisniku Emilijanesic
Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Devojka I ja smo bili na veceri. Jeo sam pacije grudi-nezacinjene, sa pireom od celera-vise krompira nego celera,sos narandza I jabuka koji je zapravo dobar. Devojka je jela rebarca . Proslo bi to dobro da posle vecere devojka nije povracala 8 puta...
Kako je doktor u hitnoj rekao ,,vecera je bila odlicna''

2  Hvala korisniku Remzi1998
Komentar je napisan: 1. avgust 2019.

Od nekada omiljenog restorana, ostao je samo lep ambijent. Odlučila sam da i ovaj rodjendan, kao i prethodna dva provedem u ovom restoranu. Naručila sam svinjska rebarca. Pored toga što su bila mlaka (pripremana su očigledno ranije) nisam primetila nedostatke. Takodje, posluženi hleb je bio bajat. Kada sam došla kući, osetila sam mučninu, povraćala sam osam puta i u dva ujutru sam završila na dežurnoj gde sam primila dve injekcije. Trovanje hranom- dijagnoza lekara.
Za 965 din, ne očekujem da mi se jelo potpuno svidi ali da mi poslužite pokvarenu hranu? To ni jedan jedini restoran sebi ne može da dopusti. Za ovakav propust treba da vas zatvore. Sigurno ću izbegavati piknik u širokom luku. Veliko razočarenje.

3  Hvala korisniku Tekara

Putnici koji su gledali informacije o mestu Piknik, Bar & Restoran gledali su i

Piknik, Bar & Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!