“Prvo plus, pa onda minus k'o kuća.”
Komentar o hotelu Carda Kod Brase

Carda Kod Brase
Rangiran na 126. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: Morska hrana
Komentar je napisan: 19. avgust 2017.

Pravio sam krštenje deteta kod Braše. Prethodni put kada sam bio (prošle godine) sa suprugom na ručku oduševio sam se ribom i uslugom, i iako sam navikao na Plavi dunav u Futogu, rekoh ženi ajde da ručak povodom ove proslave ipak napravimo tu. Nas 20tak gostiju, 9 odraslih i ostalo deca. Riba je bila solidna (šaran, dimljeni šaran, smuđ i som) plus nešto roštilja za ove koji ne jedu meso.....i sve ostalo....ali onda ajmo nastupaju srpska posla - ja tražio račun, kad mi je stigao, umalo nisam pao u nesvest...35000 dinara....nisam nikad gledao niti proveravao, ali kad sam stigao kući, prosto nešto me je vuklo da ga pogledam....imao sam minimum 10tak stavki samo u piću koje niko nije naručio - malo jelen pivo, 3 vrste kafe koje niko nije pio, dve stavke sokova koje niko nije pio....aj na ribi što mogu da maznu, to i u redu, ali na ovakvim banalnim stvarima....20 litara vode (obične i kisele) je popilo nas 9 odraslih (od toga nas trojica smo pili samo pivo)..riblja čorba naručena tri kotlića, naplaćena 9, ej!!!!...ostale stavke neću ni navoditi, ima srčka da me strefi...blam i sramota za gazdu, iako on ovo verovatno neće ni pročitati niti će ga tangirati, jer čovek ima svoje goste, ja tamo kročiti više neću, niti ću ga ikom preporučiti. Oladio me je radnik za 100e ladno. Oprez

12  Hvala korisniku xniksicx

Komentar je napisan: 31. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Dolazimo na ovu cardu godinama, kvalitet corbe nije kao sto je ranije bio, som bezukusan, smudj ok... Ali keciga! Samo ako imate srece da naletite kada je imaju... To vam je radost za sva cula! Savrseno isprzena, hrskava, mirisna, preukusna...Milina. Dakle, ako je keciga na meniju, zaboravite na sve ostalo u ponudi i uvek birajte nju, jer je na ovoj cardi besprekorno spremaju

Datum posete: jun 2017.
2  Hvala korisniku saskabj
Komentar je napisan: 4. jun 2017.

Probali smo riblju corbu i paprikas. Nije bilo razlike u ukusu a porcije su male za tu cenu (450 i 800). Potom smo jeli soma i smudja. Som ispod proseka, a smudj uzasan, iz zamrzivaca i bez ukusa. Usluga takodje losa. Trazili smo belu ribu (ima u jelovniku), konkretno deveriku, a konobar je rekao da nemaju. Potom je gostima za susednim stolom servirana ekstra sveza deverika.

Cene visoke za ovakav restoran, kvalitet hrane i uslugu. Rucak za cetvoro je bio 7200 dinara. Mozda je neko i bolje prosao ali mi smo otisli jako razocarani. Za izbegavanje ...

Datum posete: jun 2017.
5  Hvala korisniku Boxi2000
Komentar je napisan: 26. april 2017.

Ovo mesto je za ljubitelje ribe i ribljih specijaliteta. Pored ribe imaju i drugih jela ali ne treba očekivati na ovom mestu raznovrsan jelovnik. Sveža i kvalitetna riba u ponudi. Najbolja je riblja čorba!

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku gost23320
Komentar je napisan: 6. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Bili smo na rucku, cekali smo sat vremena od porudzbine. Riba je bezukusna i suva. Objekat je lep. Ne verujem da cemo sledeci put opet doci, ua tu cenu ima boljih restorana. Prilikom porudzbine vitaminske salate, konobar je rekao da nemaju sve sastojke, iako je bila u ponudi.

Datum posete: mart 2017.
1  Hvala korisniku GordanaG28

Putnici koji su gledali informacije o mestu Carda Kod Brase gledali su i

Carda Kod Brase – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!