“Pizza za 10-tke”
Komentar o hotelu Savoca Restoran i Picerija

Savoca Restoran i Picerija
Rangiran na 5. mestu od 377 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: roštilj, italijanska
Opis: SAVOCA – PICERIJA I RESTORAN Mi iz Picerije Savoca smo jako ponosni na našu hranu. Vodimo računa na ono što ulazi u našu kuhinju i na ono što izlazi iz nje. Sve počinje od namirnica – uvek jednostavne i dobro pripremljene, a završava se furunom. Naš pristup je jednostavan – originalna i tradicionalna priprema italijanske hrane i mi znamo da Vi to možete osetiti.
Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Mala zamerka: ako ne jedete svinjetinu, moracete da odustanete od pica sa mesom. Ja sam odusevljen i malom margaritom.

Hvala korisniku 772zahirj

Komentar je napisan: 12. avgust 2017.

Došli smo iz Hrvatske u posjetu i dobili preporuku za ovu pizzeriju u Novom Sadu. Oduševljeni smo! Pizza iz krušne peći, konačno pizzerija koja ne zapeče pršut nego ga naknadno stavi na pizzu (jako važno!). Sastojci kvalitetni i svježi i to se jako osjeti. Od sad na dalje je ovo naša stalna lokacija kad smo u Novom Sadu.

Hvala korisniku NatOwl
Komentar je napisan: 29. jul 2017.

Odličan restoran sa ukusnom hranom, finim amijentom kome posebnu draž daje italijanska muzika. Ma, sve je super, samo lokacija kvari utisak. Na tako prometnom mestu ne možete da uživate u svemu napred navedenom, jer mnogo različitih ljudi tu prolazi žureći na stanicu ili negde drugde. Da je bar malo uvučen, ili nekako skrovit u sporednu ulicu, bilo bi sve za 5.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku salens10
Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran je odlican,miran,na dobrom mestu.Usluga je vrhunska.Hrana odlicna.Za svaku preporuku.Kad budem imao priliku doci cu ponovo sigurno.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Vladimir R
Komentar je napisan: 9. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Najjjbolja pica ikada, pivo tamam pred Exit kako treba. Osoblje ljubazno, najbolje na balkanuuuuuuuuuuu

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku MarkoP1636

Putnici koji su gledali informacije o mestu Savoca Restoran i Picerija gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Savoca Restoran i Picerija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!