“Veoma pristupačno”
Komentar o hotelu Kombinat

Rangiran na 11. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Opis: Sasvim drugačije , kreativno i maštovito, sasvim novo mesto u Novom Sadu. Dakle, sam centar grada, bezlična zgrada u kojoj su NS Bazar i bioskop na svom kraju dobija potpuno novu dimenziju u svedenom, a opet sasvim razigranom prostoru u kome pažnju podjednako osvaja niz šarmantnih detalja, kao i vitrina sa domaćim hlebovima, domaćim štrudlama, kao i nizom efektnih sendviča. Svemu tome su se pridružili i sveže ceđeni sokovi, aromatizovane limunade, a kad uzmete jelovnik ... magija se nastavlja i odmotava. Ostavivši sendviče za neki "brži dolazak" (mada je celokupna ponuda dostupna i u opciji “za poneti”). Dakle: sveže u svakom pogledu i svakom detalju, sasvim novo i neformalno, a opet jako kvalitetno, drugačije i baš onako kako je i napisano u sloganu Kombinata: “food made with care”.
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Dobar odnos cene i kvaliteta. Sviđa mi se što jelovnik sadrži jela koja ne možete naći u drugim restoranima u gradu. Osoblje ljubazno

Hvala korisniku Raxon4
Sasa K, Public Relations Manager objekta Kombinat, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. april 2018.

Poštovani,

Kombinat je osmišljen sa konceptom zdrave hrane i jela koje do sada niste probali, drago nam je da ste to i zapazili. Trudimo se da pružimo najbolju uslugu i da u potpunosti možete uživati i u ukusno spremljenim jelima i u našem ambijentu.

2024 od 138 komentara

Komentar je napisan: 14. jul 2017.

Uvek se super osećamo, za svaku priliku nađemo nešto da prezalogajimo i popijemo, takođe uvek nezaobilazna sjajna usluga.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Dolores M

Poštovana,

Izuzetno nam je drago da čujemo da se kod nas lepo osećate. Cilj nam je da svi budu zadovoljni uslugom i da uživaju u našem ambijentu.
Hvala Vam na lepom komentaru.

Srdačan pozdra,

Komentar je napisan: 9. april 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana ranije pripremljena pa podgrejana, dobro kamuflirana ali ne preporučujem. Loše,loše naša posla.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku LightPacker670013
Sasa K, Guest Relations Manager objekta Kombinat, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. april 2018.

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru. Vaše mišljenje nam jako znači, iako je kritika. Mi nastojimo da našu uslugu stalno unapređujemo i da naši gosti budu uvek zadovoljni. Nadamo se da ćete ponovo biti naš gost!

Komentar je napisan: 2. april 2017. sa mobilne aplikacije

Uredjen je sa ukusom, posebo je dobra bašta, hrana je raznovrsna i odlična. Zimi je malo zagušljivo.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku vladanoss

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru. Trudimo se da naša ponuda bude jedinstvena i originalna, a da naši gosti budu zadovoljni.
Drago nam je da ste naš gost. Vidimo se ponovo!

Kombinat

Komentar je napisan: 16. februar 2017.

Kombinat je spoj modernog i kvalitetnog obroka. Ambijent je sjajan, lokal na odlicnom mestu. Stvarno ga često i rado posećujem sa društvom. Ima izvrstan jelovni, kako vocnih sejkova koje rado konzumiram, tako i odlicnih salata koje narocito prijaju leti...ljubazno osoblje...moram prizmati i da su im dezerti fantasticni....odlicno mesto u gradu...sve preporuke!!!

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku StanislavaP42

Poštovana,

Naš jelovnik jeste spoj modernog i kvalitetnog, ali i zdravog. Trudimo se da sve ono što probate kod nas bude drugačije od onoga što ste do sada probali i sve što spremamo, spremamo sa mnogo pažnje i mnogo ljubavi.
Izuzetno nam je drago da čujemo da ste naš redovan gost i da uživate u našem ambijentu i hrani i hvala Vam na preporuci!

Kombinat Team

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kombinat gledali su i

Kombinat – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!