“Zanimljivo”
Komentar o hotelu Kombinat

Kombinat
Rangiran na 13. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Opis: Sasvim drugačije , kreativno i maštovito, sasvim novo mesto u Novom Sadu. Dakle, sam centar grada, bezlična zgrada u kojoj su NS Bazar i bioskop na svom kraju dobija potpuno novu dimenziju u svedenom, a opet sasvim razigranom prostoru u kome pažnju podjednako osvaja niz šarmantnih detalja, kao i vitrina sa domaćim hlebovima, domaćim štrudlama, kao i nizom efektnih sendviča. Svemu tome su se pridružili i sveže ceđeni sokovi, aromatizovane limunade, a kad uzmete jelovnik ... magija se nastavlja i odmotava. Ostavivši sendviče za neki "brži dolazak" (mada je celokupna ponuda dostupna i u opciji “za poneti”). Dakle: sveže u svakom pogledu i svakom detalju, sasvim novo i neformalno, a opet jako kvalitetno, drugačije i baš onako kako je i napisano u sloganu Kombinata: “food made with care”.
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Lep restoran, jela ukusna, ne mogu reci da nisam jeo i ukusnija ali su od zdravih sastojaka. Sve pohvale jer nema mnogo ovakvih restorana u Srbiji

Hvala korisniku Pavke373

Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Kombinat lokal sa velikim izborom zdrave hrane za sve obroke. Ambijent je prijatan i centriran je u sred grada.

Hvala korisniku dacajankovic
Komentar je napisan: 19. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična cena za ovaj kvalitet. Zdrava klopa, dosta ceđenih sokova i smutija. Definitivno najbolji doručak koji sam jeo u nekom restoranu do sad. Prijatna atmosfera, ljubazno osoblje, čak nam je i klopa stigla jako brzo. Definitivno dolazimo ponovo. :)

Hvala korisniku asistentva
Komentar je napisan: 31. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna i zdrava hrana! Lep ambijent i prijatno osoblje. Za svaku preporuku. Uvek se rado vratim tamo.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku djordjev683
Komentar je napisan: 11. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Dorucak se moze poruciti u bilo koje doba, sto je u Novom Sadu skoro nemoguce.
Nalazi se u centru, tako da je super mesto za predah za kafu i neki od cedjenih sokova.
Osoblje veoma usluzno i ljubazno.
Za svaku preporuku.

1  Hvala korisniku nenss13
Nikola_Dimic, Guest Relations Manager objekta Kombinat, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. mart 2020.

Draga Nenss13,

Hvala vam najlepšte na lepom komentaru i pohvalama, mnogo nam znači!

Puno pozdrava,

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kombinat gledali su i

Kombinat – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!