“Ukusna hrana, brzo i spretno osoblje”
Komentar o hotelu Pivnica Gusan

Pivnica Gusan
Rangiran na 51. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Gusan je drevna pivnica i restoran Novog Sada. Kako je smeštena u pasažu, fino je i za grupnu posetu i proslavu ali i za sastanak, za romantičnu večeru podjednako kao i za veče uz piće sa prijateljima. Hrana je izvanredma, porcije su dosta velike i u kvalitet je u skladu sa cenom. Odlično.

1  Hvala korisniku penelopa021

Komentar je napisan: 12. jul 2017.

Tradicionalno odlicno mesto, sa dobrom klopom, servisom, lepo je urađena dekoracija. Savrseno za porodični ručak, savršeno da dovedeš strance, da im se pokaže deo novosadske kulture hrane, gastronomije.

Datum posete: jun 2017.
1  Hvala korisniku pedja20162017
Komentar je napisan: 10. april 2017.

Veoma prijatan ambijent tradicionalne pivnice, sa velikim izborom kvalitetnih točenih piva, preporuka za točeni Guiness i Erdinger. Naročito je prijatno u letnjim mesecima kada radi bašta restorana. Hrana je ukusna, lepo poslužena, a što je najbitnije cene su dosta pristupačne.

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku Milica .
Komentar je napisan: 31. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Klopa je prosek, za uz pivo sam ocekivao malo ukusniju hranu...............moze to mnooogo bolje !!!

Datum posete: mart 2017.
1  Hvala korisniku JovanP116
Komentar je napisan: 4. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Konobara smo cekali 20 min da nas usluzi ali hrana je bila sasvim ok i nije skupa. Veliku minus je sto je bilo puno kucica unutra i od njihovog laveza nije moglo da se prica. Nemam nista protov pasa ali ako hocete da budete pet friendly razdvojite jedan deo restorana za njih. Svakako cemo doci opet...

Datum posete: decembar 2016.
1  Hvala korisniku ProkelaB

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pivnica Gusan gledali su i

Pivnica Gusan – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!