“Sam svoj šef”
Komentar o hotelu MOJ sendvic & JUICE BAR

MOJ sendvic & JUICE BAR
Rangiran na 9. mestu od 12 desert u Novom Sadu
Komentar je napisan: 14. jul 2017.

Sjajno mesto za brzo jelo, tačno po vašem ukusu. Šef sjajan, pozitivan i dobar domaćin. Od sastojaka ima pogodnih i za vegetarijance. Uživaćete.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Dolores M

Komentar je napisan: 27. septembar 2015.

Ne znam odakle da počnem, prvo mi se sviđa ceo koncept restorana, jer sve sam biraš i sve pred tobom stavljaju.....Jako ljubazno osoblje što je velikia retkost kod nas u Srbiji, a i ambijent je čista petica! ;) Veoma lepo uredjeno a pri tome i veoma čisto! ;)

Datum posete: avgust 2015.
2  Hvala korisniku Perra89
Komentar je napisan: 13. avgust 2017.

Komentar je napisan: 29. jul 2016.

Datum posete: jul 2016.
Komentar je napisan: 14. oktobar 2015.

Datum posete: septembar 2015.

Putnici koji su gledali informacije o mestu MOJ sendvic & JUICE BAR gledali su i

MOJ sendvic & JUICE BAR – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!