“Vrh riblja čorba”

Rangiran na 9. mestu od 315 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 16. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam bila u ovoj čardi, mada sam iz NS. Oduševila sam se kada sam u čorbi videla ikru. To u životu nisam dobila ni u jednom restoranu. Veoma ukusna, za sada najbolja riblja čorba koju sam jela na čardi. Jeli smo još smudja i soma, ekstra su bili isprženi. Cene su mrvicu više, nego u ostalim restoranima tog tipa, ali, verujte, isplati se. Usluga je ok, nismo dugo čekali na jela. Ambijent je intersantan, bili smo unutra, jer je bila zima, ali imaju baš lep eksterijer, u kome mora da je veoma prijatno kada je lepo vreme. Jedino je velika gužva, a to verovatno tako mora, kada je restoran uspešan.

1  Hvala korisniku saskabj

Komentar je napisan: 19. jun 2018.

Lep ambijent i odlična usluga, ali na prvom mestu je odlična hrana! Posebno bih izdvojila riblji paprikaš bez kostiju koji je fenomenalan. Ovaj restoran posećujem relativno često upravo zbog odlične ribe. Preporučujem svima da ga posete!

1  Hvala korisniku NovakV10
Komentar je napisan: 10. april 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je izgubila na kvalitetu. Corba gulas bez kostiju hladna. Tezanci kasne 15 min. Konobar nezaintetesovan. Moras bukvalno da ga juris. Saran potkovica ok ukusan lepo pecen . Samo zasto uvek nasa stara boljka kada se nesto procuje i postigne ime i kvalitet posle otaljava posao. A namenski smo iz bgda po ko zna koji put dosli na rucak. Malo razocaravajuce

1  Hvala korisniku Wanderer738280
Komentar je napisan: 3. mart 2018.

Rucali smo riblju corbu koja je najbolja koju sam probao u Novom Sadu, peceni saran takodje odlican.

1  Hvala korisniku SlobodanM186
Komentar je napisan: 8. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Bila sam danas prvi put, na popodnevnom rucku. Uspeli smo da nađemo mesto uprkos tome što nismo imali rezervaciju, međutim mesto je uvek puno i preporučujem da rezervišete pre posete. Prijatna atmosfera i muzika, konobar ne tako brz ali profesionalan (bila je gužva pa je razumljivo), hrana izvrsna. Jeli smo piletinu u sosu sa senfom i medom, jelo koje spada u specijalitete kuće, i nadmasilo je očekivanja. Porcije sasvim solidne. Cenovni rang prihvatljiv, zavisi za čiji standard.

1  Hvala korisniku IvanaK1048

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aqua Doria gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Aqua Doria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!