“Odlično”

Rangiran na 9. mestu od 315 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 1. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi odmah posle prelaska mosta iz Novog Sada ka Petrovaradinu. Mesto je potrebno rezervisati unapred, pošto se dešava da bude gužva. Hrana je odlična, ukusna i obilna, porcije znaju biti i prevelike. Lep ambijent pored reke.

2  Hvala korisniku BorisS1587

Komentar je napisan: 21. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Počevši od rezervacije gde ne možete da izaberete sto iako je prazno, pa konobar koji dođe na svaka dva sata, pa muzika koju ne čujete ako ste unutra i koja kad uđe unutra ne dođe do vas a ide do svih redom, ovo je definitivno najgore mesto za proslavu! Osećate se kao nepoželjan gost! Jedino je hrana ok, mada nisu svi bili zadovoljni, ja svojom jesam. Mesto je lepo ali loša usluga kvari sve.

3  Hvala korisniku Dragana K
Komentar je napisan: 16. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam bila u ovoj čardi, mada sam iz NS. Oduševila sam se kada sam u čorbi videla ikru. To u životu nisam dobila ni u jednom restoranu. Veoma ukusna, za sada najbolja riblja čorba koju sam jela na čardi. Jeli smo još smudja i soma, ekstra su bili isprženi. Cene su mrvicu više, nego u ostalim restoranima tog tipa, ali, verujte, isplati se. Usluga je ok, nismo dugo čekali na jela. Ambijent je intersantan, bili smo unutra, jer je bila zima, ali imaju baš lep eksterijer, u kome mora da je veoma prijatno kada je lepo vreme. Jedino je velika gužva, a to verovatno tako mora, kada je restoran uspešan.

1  Hvala korisniku saskabj
Komentar je napisan: 19. jun 2018.

Lep ambijent i odlična usluga, ali na prvom mestu je odlična hrana! Posebno bih izdvojila riblji paprikaš bez kostiju koji je fenomenalan. Ovaj restoran posećujem relativno često upravo zbog odlične ribe. Preporučujem svima da ga posete!

1  Hvala korisniku NovakV10
Komentar je napisan: 10. april 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je izgubila na kvalitetu. Corba gulas bez kostiju hladna. Tezanci kasne 15 min. Konobar nezaintetesovan. Moras bukvalno da ga juris. Saran potkovica ok ukusan lepo pecen . Samo zasto uvek nasa stara boljka kada se nesto procuje i postigne ime i kvalitet posle otaljava posao. A namenski smo iz bgda po ko zna koji put dosli na rucak. Malo razocaravajuce

1  Hvala korisniku Wanderer738280

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aqua Doria gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Aqua Doria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!