“Rucak”

Rangiran na 9. mestu od 315 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 26. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran,sve pohvale. Treba otici i uvjeriti se. Ambijent,osoblje,izbor jela jako dobar,cijene solidne...

1  Hvala korisniku IlicRade

Komentar je napisan: 9. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Veoma lep ambijent u bašti i na terasi. Unutra malo pretrpano stolovima i malo skučeno. Klopa odlična, više domaćinska i tradicionalna. Usluga na nivou. Dobar izbor vina, mada bi bilo dobro da imaju još više domacih manjih vinarija. Solidan izbor hrane.

1  Hvala korisniku taraya84
Komentar je napisan: 1. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi odmah posle prelaska mosta iz Novog Sada ka Petrovaradinu. Mesto je potrebno rezervisati unapred, pošto se dešava da bude gužva. Hrana je odlična, ukusna i obilna, porcije znaju biti i prevelike. Lep ambijent pored reke.

2  Hvala korisniku BorisS1587
Komentar je napisan: 21. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Počevši od rezervacije gde ne možete da izaberete sto iako je prazno, pa konobar koji dođe na svaka dva sata, pa muzika koju ne čujete ako ste unutra i koja kad uđe unutra ne dođe do vas a ide do svih redom, ovo je definitivno najgore mesto za proslavu! Osećate se kao nepoželjan gost! Jedino je hrana ok, mada nisu svi bili zadovoljni, ja svojom jesam. Mesto je lepo ali loša usluga kvari sve.

3  Hvala korisniku Dragana K
Komentar je napisan: 16. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam bila u ovoj čardi, mada sam iz NS. Oduševila sam se kada sam u čorbi videla ikru. To u životu nisam dobila ni u jednom restoranu. Veoma ukusna, za sada najbolja riblja čorba koju sam jela na čardi. Jeli smo još smudja i soma, ekstra su bili isprženi. Cene su mrvicu više, nego u ostalim restoranima tog tipa, ali, verujte, isplati se. Usluga je ok, nismo dugo čekali na jela. Ambijent je intersantan, bili smo unutra, jer je bila zima, ali imaju baš lep eksterijer, u kome mora da je veoma prijatno kada je lepo vreme. Jedino je velika gužva, a to verovatno tako mora, kada je restoran uspešan.

1  Hvala korisniku saskabj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aqua Doria gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Aqua Doria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!