“pizza bar 🙂🥇”
Komentar o hotelu Pepper Pizza Bar

Pepper Pizza Bar
Rangiran na 81. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Opis: Pepper pizza bar, place where beside great cocktail and vine card, and unique Espresso Menu, you can enjoy in extraordinary pizza. Pepper bar prides itself with an urban industrial design and cozy ambient, which welcomes new ideas and creative thoughts.
Komentar je napisan: 4. maj 2017. sa mobilne aplikacije

odlicna pica u gradu , cool ambijent. Moja preporuka je pica sa 6 vrsta sira, cene su korektne, usluga odlicna. Jedina zamerka mi je na njihovu salatu od koje sam ocekivala mnogo vise. Uzela sam pepper salatu i nista specijalno nisma dobila - vec vidjeno i probano

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku 945mayas

Komentar je napisan: 29. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 12. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 10. jul 2018.

Datum posete: jun 2018.
Komentar je napisan: 2. april 2018.

Datum posete: mart 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pepper Pizza Bar gledali su i

Pepper Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!