“GreškE za poneti”

Caribic Pizza, Novi Sad
Rangiran na 2. mestu od 2 Kratki obroci u Novom Sadu
Raspon cena: 20 US$ - 1.000 US$
Komentar je napisan: 7. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Postovani jeo sam vise puta vasu picu i iskreno vise nikad, pica je razvlacena na kukuruznom brasnu, porudzbinu su pogresili ne samo veličinu pice nego i količinu, iskreno sramota za takav brend.

2  Hvala korisniku Sale K

Komentar je napisan: 23. oktobar 2019.

Ocaj zivi. Prevaranti teski. Narucio meksicku picu dobio testo za pomije.Kaze da je sve po normativu. Sve najgore .

1  Hvala korisniku Jollygav
Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Pica je stigla za 20min.. Prilikom secenja parcadi primetili smo da fali testo!!!! Kako je pica stavljana u kutiju, deo testa se zalepio za dno i prilikom transporta pica se obrnula, te je taj teo ostao bez dna (sto se od gore nije videlo). Takodje, testo je bilo debljine slatkog korneta. Nadev losiji prosek. Verujem da nikada vise necemo jesti tamo.

1  Hvala korisniku Lamasalama
Komentar je napisan: 7. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Zalosno je kako trka sa konkurentima umesto da se koncentrise na kvalitet svodi se na spustanje cena i pripreme necega sto izdaleka podseca na pizzu. Ja posle nekoliko uzasnih iskustava sigurno vise ne idem, a koliko cujem i moji drugari. Ljudi ako vam se jede na brzinu parce pizza izbegavajte ovaj i slicni lanci u Srbiji.

Hvala korisniku CortoMaltese1969
Komentar je napisan: 30. jun 2019.

Stigla porodicna piza,kvalitet ocajan, i extra dodatak klupko od dlaka.... Zivot nam se smucio.Fujjj

2  Hvala korisniku Lana7000

Putnici koji su gledali informacije o mestu Caribic Pizza, Novi Sad gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Novi Sad, Vojvodina

Caribic Pizza, Novi Sad – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!