“Subota sa porodicom”
Komentar o hotelu Loft Coffee & Lounge bar

Loft Coffee & Lounge bar
Rangiran na 2. mestu od 15 kafa i čaj u Novom Sadu
Komentar je napisan: 8. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo odlicno, doci cemo ponovo. Usluga i ambijent su odlicni za sve preporuke. Sve najbolje :)

Hvala korisniku nemanjaz10

Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Interesantna draft piva sa ukusima.
Osoblje ljubazno i profesionalno.
Raznovrsna ponuda pića i hrane.

Hvala korisniku TamaraDimitrijevic
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga je medju najgorim do sad... cekali smo 25 minuta da nas neko usluzi, onda smo hranu cekali jos 20 min.
Jedino dobro vezano za ovaj kafic je bila hrana
Pohvale za kuvare, minus za konobare

Hvala korisniku Netrix3
Komentar je napisan: 18. mart 2019.

Loft ima raznovrstan meni. Kafa je vrhunska, veliki izbor smutija i ledenih cajeva.Usluga je na nivou, veoma je cisto i sredjeno.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku jovomarkov
Komentar je napisan: 4. februar 2019.

Za grupu od 15 ljudi javili smo se dan ranije da rezervišemo ručak. Dobili smo od Loft-a jelovnik i ispratili smo porudžbine. Iako je ručak bio dogovoren u 13:30 h, sa služenjem ručka je počelo u 14:40 h, više od sat vremena smo čekali. Tada su nas obavestili da za dve osobe što su naručile rižoto sa povrćem, da toga nema i umesto toga smo naručili grilovano povrće sa stekom od humusa (nauta). Kada sam to probala, bilo je veoma loše, bljutkavo povrće, puno ulja, uopšte ne može da se razazna koje je to povrće. A taj stek ispod svake ktritike. Odmah sam vratila porciju objasnivši da to ne mogu da jedem. I pored toa, uračunali su taj obrok u račun. A za jednu osobu iz grupe su skroz zaboravili narudžbinu, ubeđujući nas da to nije bilo na spisku. Ali u grupnom računu, koji nam je stigao pre nego što je ta osoba dobila hranu, bila je uračunata njena poircija. Neprofesionalnost preko svih granica. Nikakvo izvinjenje od osoblja na kraju, iako smo im ukazali na sve ove propuste. Ukupna ocena je namanja što može biti.

Datum posete: januar 2019.
1  Hvala korisniku SonjaS2522

Putnici koji su gledali informacije o mestu Loft Coffee & Lounge bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Loft Coffee & Lounge bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!