“Dorucak”
Komentar o hotelu Loft Coffee & Lounge bar

Loft Coffee & Lounge bar
Rangiran na 2. mestu od 15 kafa i čaj u Novom Sadu
Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Super mesto, ujutru za doručak dok ne krene gužva! Chia puding sa malinama i pizza kajgana- idealan pocetak dana

Hvala korisniku noltam

Komentar je napisan: 8. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo odlicno, doci cemo ponovo. Usluga i ambijent su odlicni za sve preporuke. Sve najbolje :)

Hvala korisniku nemanjaz10
Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Interesantna draft piva sa ukusima.
Osoblje ljubazno i profesionalno.
Raznovrsna ponuda pića i hrane.

Hvala korisniku TamaraDimitrijevic
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga je medju najgorim do sad... cekali smo 25 minuta da nas neko usluzi, onda smo hranu cekali jos 20 min.
Jedino dobro vezano za ovaj kafic je bila hrana
Pohvale za kuvare, minus za konobare

Hvala korisniku Netrix3
Komentar je napisan: 18. mart 2019.

Loft ima raznovrstan meni. Kafa je vrhunska, veliki izbor smutija i ledenih cajeva.Usluga je na nivou, veoma je cisto i sredjeno.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku jovomarkov

Putnici koji su gledali informacije o mestu Loft Coffee & Lounge bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Loft Coffee & Lounge bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!