Usluga tranafera i rent a car

Sve pohvale za servis i profesionalnost, koristili smo rent a mini van i usluge transfer, preporuke!

Komentar je napisan: 6. decembar 2020.
slavkon444
Opština Podgorica, Crna Gora
Odlicna usluga i sjajno osoblje.

Komentar je napisan: 21. jul 2019.
464nenadn

Komentar je napisan: 6. decembar 2020.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku slavkon444
Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Zdravo, zelim da se zahvalim za odlicnu uslugu i voznju u ime mojih kolega iz Poljske, za koje sam svakodnevno tokom 7 dana organizovao transfere preko agencije Spot Travel koji su nam izlazili u susret, a sve u skladu sa nasim zeljama i potrebama. Zahvaljujuci profesionalnim i sjajnim vozacima sve je proslo u najboljem redu, hvala jos jednom u ime kompanije Sunreef yachts.

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku 464nenadn
Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Kotor je prelep!!! Super iskustvo. Ekipa je veoma dobra I profesionalna. Svakom bih preporucio!!! Poz

Datum aktivnosti: jun 2019.
Hvala korisniku Nikola D
Komentar je napisan: 21. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Uzivala sam u obilasku Kotora! Zaista sve pohvale za agenciju, sve je savrseno organizovano! Moje tople preporuke
Takodje sve pohvale za Mirjanu iz agencije, mnogo nam je pomogla!

Hvala korisniku issy993
MontenegroSpot, Manager objekta Montenegro Spot Travel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. maj 2019.

Draga Isidara, bila nam je cast ugostiti nekog naseg iz daleke Amerike, nadamo se da Vas vidimo opet sledece godine! Veliki pozdrav za Vas i vasu porodicu!

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
MontenegroSpot, General Manager objekta Montenegro Spot Travel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. februar 2020.