“Porodicno na veceri”
Komentar o hotelu Kafana Meze

Kafana Meze
Rangiran na 7. mestu od 131 Restorani u Nišu
Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Ukusna hrana i ljubazno osoblje, cene vise nego normalne. Konobari daju prave savete za hranu i za vino i veoma su usluzni. Sve preporuke.

Hvala korisniku dzydzany

Komentar je napisan: 12. oktobar 2019.

Bili smo porodično na ručku. Nikad više, hvala.
Deci smo naručili teleću čorbicu, koja je poslužena posle roštilja, a uz to i neukusna.
Posle dva pokušaja i promene konobara dobili smo lepinje normalno kada smo već završili sa ručkom. Pileća džigerica u slanini nepečena, živa.........

Hvala korisniku GurmanNis
Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Došli smo na ručak u nedelju, zauzet je bio samo jedan sto, tako da se činilo da možemo da biramo gde ćemo i hteli smo da sednemo u baštu, gde su konobari upravo okretali stolice i postavljali stolove, međutim rečeno nam je da ne može i da tamo ne služe. Pitala sam zašto onda postavljaju, odgovor je bio 'da bi izgledalo uredno'. Međutim, kasnije su tamo izneli i tanjire i menije, tako da se čini da je ipak predviđeno da se gosti služe i tamo, ali eto nama nisu dali. Što se hrane tiče, pileća džigerica u slanini bila je savršena, ćevapi onako, prolazna ocena, a uštipci su bili ljuti iako smo naglasili da želimo neljute. Ljut je bio i pasulj, kao i albanska salata (bećarac, kako je ovde zovu), što je ipak trebalo da bude unapred napomenuto. Račun je bio uredan, fiskalni, i može se platiti karticom, što je zgodno, mada je red uz to svejedno ostaviti i bakšiš u kešu, što ovog puta nisam uradila jer nisam bila zadovoljna odbijanjem usluge na terasi kao i opštom atmosferom, koja je i previše domaćinska u smislu opuštenog odnosa prema gostima, na primer jedan od zaposlenih glasno je pevušio uz neku pesmu na radiju kao da gostiju i nema.

Hvala korisniku Vrca
Komentar je napisan: 15. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Velika ocekivanja i usluge i jela i ambienta ali nista od svega toga. Jeste da smo usli u neko glupo vreme 17.30 i zatrazili da jedemo nas 9. Reko nam je konobar da od 19.30 je sve zauzeto ali ipak su nas usluzili. Salatice i pogacice ukusne dobre, mesano meso da i ne nesto ukusno a nesto tu i tamo, usluga isto..... jedan konobar samo mi kao gosti. Nikakav poseban utisak mi je ostavilo ovo mesto nazalost, a sa dobre namere smo dosli odma iz aviona (italia) pa u restoran.

1  Hvala korisniku SlaeDany76
Komentar je napisan: 18. decembar 2018.

mesto gde mozete probati atmosferu kafane nisa,,,, solidna hrana a uvece program sa dobrom muzikom obavezne rezervacije ...

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Svetogorac

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana Meze gledali su i

Niš, Centralna Srbija

Kafana Meze – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!