“kafe restoran za svaku priliku”
Komentar o hotelu Pleasure Čair

Pleasure Čair
Rangiran na 18. mestu od 134 Restorani u Nišu
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Fantasticna hrana (slana jela i kolaci). Kvalitet je takav da je nemoguce pogresiti pri izboru osim ako ste specificni pa vam neki ukusi smetaju. Cokoladni sufle posebno isticem. Osoblje je profesionalno. Ambijent jako prijatan da li za intimnu veceru u dvoje ili za okupljanje veceg drustva. Sad ovo zvuci kao namesten komentar haha...ali nije tako. Svratite, probajte bilo sta iz menija i videcete da sam u pravu.

1  Hvala korisniku ivanaigic

Komentar je napisan: 19. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana i usluga. Obavezno ga treba posetiti i odmoriti se uz pogled na divni čairski park.
Imate da birate više vrsta hrane, moja je omiljena " ćuretina na francuski način" i obavezno se zasladiti sa sufleom.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku NenadI49
Komentar je napisan: 11. jul 2017.

Restoran je pristojan, usluga je dobra kao i muzika...hrana je takođe dobra, u pitanju je bila večera...

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku LjiljanaTosic
Komentar je napisan: 2. maj 2017.

Jako sam zadovoljan uslugom osoblja i ponudom! Osoblje je usluzno i ljubazno! Volim da dolazim ovde kad god sam u Nisu!

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku akisenglish10
Komentar je napisan: 25. februar 2017.

Veliki izbor specijaliteta, ponuda za svakoga, odlična hrana i veoma visok nivo usluge. Za svaku preporuku,

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku stankovicnebojsa

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pleasure Čair gledali su i

Niš, Centralna Srbija

Pleasure Čair – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!