“besprekoran u svakom pogledu”
Komentar o hotelu Mascaron

Mascaron
Rangiran na 16. mestu od 134 Restorani u Nišu
Komentar je napisan: 23. januar 2021.

Enterijer je divan, hrana je odlicna i po razumnim cenama, a usluga je perfektna. Bilo da svratite na rucak ili na kafu i kolace, imacete besprekoran tretman. Najtoplija preporuka!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku marica p

Komentar je napisan: 29. maj 2020.

Predivno mesto sa stilom u svemu. Odlična kafa i izbor vina. Profesionalno st i ljubaznost konobara i konobarica je zacudjujuca za grad Niš. Pravo uzivanje

Datum posete: maj 2020.
1  Hvala korisniku Bojanovic
Komentar je napisan: 4. februar 2020.

Otišli smo na večeru u petak, kada je izgleda vreme za svirku i ispijanje pića za stolovima za ručavanje. Bend je svirao pesme Marije Šerifović i Željka Joksimovića iz početka 2000ih (mislim da me je najviše uznemirila činjenica da mladi ljudi znaju i vole ove pesme) Hrana solidna, ali utisak je popravio predivan i preljubazan konobar

1  Hvala korisniku MaryMS2018
Komentar je napisan: 11. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je smešten u mirnoj ulici, mimo gradske vreve. Ambijent je retro i luksuzan. Hrana je dobra i pažljivo pripremljena. Jeli smo ribu, meso i pastu , kao i supe i čorbe. Sve je bilo vrlo ukusno. Usluga odlična, a cene očekivane za ovakav tip restorana

1  Hvala korisniku Gordan M
Komentar je napisan: 3. maj 2019.

Odlična večera u prijatnom i tihom ambijentu uz predivne zvuke klavira i ljubazno osoblje restorana. Terasa okrenuta ka dvorištu idealna za beg od buke i prašine. Sve u svemu odličan izbor.

1  Hvala korisniku Acasuzanataly

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mascaron gledali su i

Niš, Centralna Srbija

Mascaron – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!