Odlican prevoz!

Korektni momci,sve pohvale i preporuka! Vrlo povoljni,postuju dogovor i sto je najbitnije ostave... pročitajte više

aleksandarsale1
Iskustvo u putovanju

Pohvalila bih ljubaznost,profesionalizam,prijatna voznja. Svakako cu njihove usluge koristiti... pročitajte više

Vikivoki1706
Malta

Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Culi se telefonom, dogovorili prevoz veoma lako. Vreme do Beograda je proletelo brze nego ikada u razgovoru sa vise nego kulturnim vozacem. Vozilo novo, cisto, udobno, klimatizovano.
Bar sam prevoz resio kada boravim u Srbiji, moja preporuka.

Hvala korisniku vladimirdN8281OV
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Vožnju zakazao online. Udoban, čist, bezbedan auto. Vozač stigao u dogovoreno vreme, prijatan i kulturan. Cena pristupačna.

Preporuka - apsolutno da !

Hvala korisniku Zstojke
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Dogovor je bio lak, čist i uredan auto stigao u dogovoreno vreme, vozač prijatan, putovanje prošlo jako brzo, udobno i bezbedno.

Moja preporuka

Hvala korisniku djordjez524
Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Profesionalno i tacno. Nekoliko puta sam koristila usluge ovog prevoznika i svaki put je usluga bila izuzetna, voznja prijatna i stizala sam bez problema tamo gde je trebalo. Sve preporuke.

Hvala korisniku Danica J
Komentar je napisan: 4. jul 2020.

Ugodna, sigurna i profesionalna voznja do krajnjeg odredista. Nocni transfer do aerodroma realizovan bez problema.
Za svaku preporuku.

Hvala korisniku Ljubastameni