Odlican prevoz!

Korektni momci,sve pohvale i preporuka! Vrlo povoljni,postuju dogovor i sto je najbitnije ostave... pročitajte više

aleksandarsale1
Iskustvo u putovanju

Pohvalila bih ljubaznost,profesionalizam,prijatna voznja. Svakako cu njihove usluge koristiti... pročitajte više

Vikivoki1706
Malta

Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Prijatna i zabavna vožnja. Vozilo udobno i čisto. Vreme brzo prodje uz dobru muziku :) Toplo preporučujem svima.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku Mojlepi17
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Veoma dobar prevoz, priuštiv i efikasan. Stiže na vreme i nikad ne kasni, čist je i veeoma udoban. Preporucujem ga uveliko!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku 28mladenkad
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Vozac nas je sacekao na aerodromu, nalazenje je bilo veoma lako. Obezbedjeno je sediste za dete. Prevoz je protekao uredno.

Hvala korisniku jagodak12345
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Culi se telefonom, dogovorili prevoz veoma lako. Vreme do Beograda je proletelo brze nego ikada u razgovoru sa vise nego kulturnim vozacem. Vozilo novo, cisto, udobno, klimatizovano.
Bar sam prevoz resio kada boravim u Srbiji, moja preporuka.

Hvala korisniku vladimirdN8281OV
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Vožnju zakazao online. Udoban, čist, bezbedan auto. Vozač stigao u dogovoreno vreme, prijatan i kulturan. Cena pristupačna.

Preporuka - apsolutno da !

Hvala korisniku Zstojke