Nis Airport Shuttle Taxi
Prevoz od Niša do Sofije

Na preporuku sam dobio ovaj kontakt. Momci su opravdali glas koji ih prati. Odlično vozilo, divan... pročitajte više

Komentar je napisan: danas
desankam2021
Novi Beograd, Srbija
Preporuka

Profesionalno, udobno, brzo, jeftino. Preporucujem svima kojima je potreban prevoz. Najbolji prevoz.

Komentar je napisan: juče
Veljkooo91

Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Sve pohvale za organizaciju i tačnost. Ugovorio sam vožnju samo dva dana pre polaska i sve je bilo kao po dogovoru.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku 313markop
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Više nego korektan prevoz i jako dobro društvo!
Sta mi se najviše dopalo? - muzika, respect za muziku

Realno, sve preporuke

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku NikiCar98
Komentar je napisan: 8. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Korektni momci,sve pohvale i preporuka!
Vrlo povoljni,postuju dogovor i sto je najbitnije ostave vas do ciljnog odredista.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku aleksandarsale1
Komentar je napisan: 5. septembar 2020.

Pohvalila bih ljubaznost,profesionalizam,prijatna voznja. Svakako cu njihove usluge koristiti uvek. Izlazak u susret,cesta obavestenja,mogucnost dogovora,zaista sjajni!

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Vikivoki1706
Komentar je napisan: 9. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Veoma prijatna, komforna i udobna voznja. Cesto koristim njihov prevoz do aerodroma ili samo do Beograda. Uzivala sam u voznji. Sve najbolje preporuke.

Hvala korisniku miomiram