Nis Airport Shuttle Taxi
Prevoz sa aerodroma iz Sofije do Nisa

Fin dogovor je bio i sama voznja prijatna i sigurna... Sve je proslo profesionalno. Svaka preporuka!

RogyGa
Prevoz Sofija-Niš-Sofija

Usluga profesionalna, brza i kvalitetna. Preporučujem bez ikakvog preterivanja jer stvarmo... pročitajte više

Komentar je napisan: 22. februar 2021.
vukilo

Komentar je napisan: 21. decembar 2020.

Voznja je bila veoma ugodna, vozac prijatan covjek. Vozi na adresu koja vama odgovara.
Svaka preporuka :)!

Datum aktivnosti: decembar 2020.
Hvala korisniku Irena7B
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Sve pohvale za organizaciju i tačnost. Ugovorio sam vožnju samo dva dana pre polaska i sve je bilo kao po dogovoru.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku 313markop
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Više nego korektan prevoz i jako dobro društvo!
Sta mi se najviše dopalo? - muzika, respect za muziku

Realno, sve preporuke

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku NikiCar98
Komentar je napisan: 8. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Korektni momci,sve pohvale i preporuka!
Vrlo povoljni,postuju dogovor i sto je najbitnije ostave vas do ciljnog odredista.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku aleksandarsale1
Komentar je napisan: 5. septembar 2020.

Pohvalila bih ljubaznost,profesionalizam,prijatna voznja. Svakako cu njihove usluge koristiti uvek. Izlazak u susret,cesta obavestenja,mogucnost dogovora,zaista sjajni!

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Vikivoki1706