“Najbolji”
Komentar o hotelu Mrak

Mrak
Rangiran na 1. mestu od 131 Restorani u Nišu
Kuhinje: roštilj
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Najbolji rostilj ikada sam jela u kafani Mrak. Ko kaye da postoji bolji, taj laze. Jedino su uvek puni, pa ne mozetet uvek naci mesto.

Hvala korisniku BojanaCek40

Komentar je napisan: 10. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Ako se može opisati šta znači jedna kafana, Mrak bi bio idealan primer. Hrana, usluga, sve besprekorno.

Hvala korisniku flix-prevoz
Komentar je napisan: 15. mart 2020.

Rostilj-besprekoran, usluga na nezavidnom nivou!!! Parking je ogroman problem, a i lokacija. Sveopsti utisak je jaka trojka!!!

Hvala korisniku Charles170578
Komentar je napisan: 12. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Fenomenalan roštilj, vitaminski salata obavezna kao i rezerva čija, traži se mesto više. Kad god sam u Nišu obavezno svratim na ručak

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Bigmama_dan
Komentar je napisan: 3. februar 2020.

Šta god poručite, biće perfektnog ukusa!
Preporučujem Ovčiju pikantnu pljeskavicu i vitaminsku salatu sa belim lukom!

Hvala korisniku Milos M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mrak gledali su i

Niš, Centralna Srbija

Mrak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!