TripAdvisor
Postavi
Prijemno sanduče
Komentar je napisan: 29. avgust 2015.

U ''Tašani'' smo boravile (moja sestra i ja) od 19. do 23. avgusta 2015 godine. Ako ne volite velike i luksuzne hotele bez duše, preporučujem Etno Konak ''Tašana''. Ima samo šest soba i svaka je različita. Sobe su udobne, čiste, prostrane sa kupatilom i tuš kabinom, klima uređajem i plazma TV. Imate osećaj da ste došli kod rođaka i da je sve sačuvano i obnovljeno (prozori, vrata, trem, dvorište i sama lepa predratna kuća) kao što je nekada bilo. Dvorište puno cveća, trem na prvom spratu i svaka soba ima izlaz na trem. Iako se nalazite u samom srcu Niša, ''Tašana'' je skrovito i tihu mestu u lepoj ulici samo 10 minuta hoda do pešaćke zone i mnogobrojnih restorana. Vlasnica ''Tašane'' Radmila i Vukan su uvek tu za vas, vrlo su ljubazni i mogu vam pomoći za sve što vas interesuje. U sobi vas čeka frižider, najviše nam se dopao električni čajnik za vodu, šolje za čaj, velike šolje za kafu, čaše za vodu, čaše za vino, kafa, šećer, kesice čaja i mali rešo. Najlepše je što možete sebi napraviti čaj ili kafu i odmah na tremu ispred sobe, okruženi cvećem započeti dan u miru i lepoti Konaka. Prvi put smo bile u ''Tašani'' i znam da ćemo opet doći. Preporučujem da ranije rezervišete vašu sobu. ''Tašani'' želimo puno gostiju i sve najlepše u budućnosti. Hvala što ste naš boravak u Nišu učinili veoma prijatnim.

Savet za sobu: Nasa soba 22 je na prvom spratu, prostrana i lepa. Imate zajednički trem da popijete jutarnju kafu. Sve sobe su lepe.
Datum boravka: avgust 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku Mirjana P
Komentar je napisan: 4. jun 2018.

Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 17. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobar 2017.
Komentar je napisan: 5. jul 2017.

Datum boravka: jun 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 23. maj 2017.

Datum boravka: maj 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima