“Najbolji restoran u Nisu”
Komentar o hotelu Nislijska Mehana

Nislijska Mehana
Rangiran na 2. mestu od 134 Restorani u Nišu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 14. januar 2021.

Odlicna hrana I usluga...Restoran ima akusticnu muziku,lagana I tiha za uzivanje uz ambient.Preporuka niski rostilj

Datum posete: januar 2021.
1  Hvala korisniku Zimski_putnik

Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Iako je restoran bio skoro pun i proslava u toku, ljudi su uspeli da nam pronadju mesto i ugoste nas. A to je tek prica za sebe... Ne znam da li bih na prvo mesto stavio kvalitet hrane ili uslugu, i jedno i drugo je bilo izvanredno. Kao i sam ambijent. Sve u svemu iskustvo koje cu sigurno ponoviti i mogu ga svakom preporuciti.

Hvala korisniku Milancecool
Dragan M, Public Relations Manager objekta Nislijska Mehana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. oktobar 2020.

Drago nam je da ste zadovoljni kvalitetom hrane i usluga.
Nadamo se da ste zadovoljni i higijenskim merama, prevencijom i zaštitom koje svi naši zaposleni striktno sprovode u doba pandemije korona virusa.
Dođite nam opet, uvek ste dobro došli.

Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Usluga je odicna, konobari prijatni. Sukana pita, valjkani cevapi, moravska salata i kravlji sir vrhubska kombinacija.

1  Hvala korisniku drstomatolog
Komentar je napisan: 12. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent starinski, prava slika juga Srbije.Hrana odlicna,kuvana jela,salate,rostilj i na preporuku konobara rebarca, koja smo dva puta porucivali.Cene ok.

Hvala korisniku putpodnoge86
Komentar je napisan: 24. decembar 2019.

Dosli smo bez rezervacine s troje klinaca. Nedjelja, vani kiša, prvi put u Nišu, odabrali restač na temelju TripAdvisor recenzijani nismo se prevarili. Preljubazno, strpljivo osoblje nam je "izmislilo" mjesto, uslužili su nas kao careve; preporuke su im bile baš po našem kroju, a ne da nas "ošišaju". Ambijent vrlo ukusan i uredan, hrana ukusna, porcije izdašne!

1  Hvala korisniku sanimarija

Putnici koji su gledali informacije o mestu Nislijska Mehana gledali su i

Niš, Centralna Srbija

Nislijska Mehana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!