TripAdvisor
Postavi
Prijemno sanduče
Pretraži
Komentar je napisan: 9. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan smeštaj: visoki higijenski standardi,lep enterijer, ljubazno osoblje, švedski sto za doručak raznovrsan i ukusan, dobra lokacija... šteta što je bilo poslovno te s toga samo jedno noćenje. Svaka preporuka!

Datum boravka: mart 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku rogikvip
Komentar je napisan: 25. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent,pogled,doručak izvrstan! Svaka preporuka! Osoblje kulturno,čisto i vredi svaki novac! Doručak je bogat,ima za svačiji ukus. Wellness spa centar,djakuzi,sauna fenomenalno i svaka preporuka! vidimo se ponovo

Datum boravka: jun 2018.
Hvala korisniku FarAway813750
Komentar je napisan: 6. septembar 2017.

Lokacija hotela je u neposrednoj blizini centra grada, uz reku Nišavu. Hotel odiše poslovnom atmosferom i profesionalnost osoblja je na visokom nivou. Poseduje odličan restoran na krovu hotela sa terasom i pogledom na ceo grad. Uređenje hotela je po najvišim standardima.

Datum boravka: mart 2017.
1  Hvala korisniku MilenaS2758
Komentar je napisan: 8. mart 2017.

Zastareo hotel pristojnog izgleda. Kreveti vrlo neudobni. Doručkovali nismo, pa ne mogu da to komentarišem. Ali smo bili u restoranu na petom spratu. Odavno gadniju hranu nismo jeli. Imate divne restorane u Nišu, ovaj zaobiđite. Iako ne zameram sobarici što nam je zamalo upala u sobu jer je mislila da smo se odjavili, očigledno je da im je međusobna komunikacija slaba . Jedan od najskupljih hotela u Nišu a izgledom i uslugom ga ubijaju manji od po tri zvezdice. Za duplo manje pare idite u manji, lepši i po svemu bolji hotel. Upravi preporučujem da skinu jednu zvezdicu i upola smanje cenu.

Datum boravka: mart 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku Dragana K
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 11. jul 2014.

Hotel nije ništa posebno ali je čist i blizu centra Niša. Prenoćili smo ovde u prolazu i nije bilo loše. Doručak švedski sto je pristojan, ali osoblje nije previše ljubazno.

Hvala korisniku Tommi S
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original