TripAdvisor
Niš
Postavi
Prijemno sanduče
Pretraži
Komentar je napisan: 5. februar 2016.

Odusevljen sam hotelom,vrlo lep i autentican stil. Osoblje ljubazno i najbitnije izuzetno cisto. Parking je pod video nadzorom sto je izuzetno važno. U centru grada a opet mirno,pogled je fenomenalan.

Savet za sobu: Ja sam bio u Delux sobi,povoljna je,dobio sam flasu sampanjca, soba je sa djakuzijem stvarno fenomenalna
Datum boravka: januar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku djuka2016
Komentar je napisan: 5. februar 2016. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za Vivaldi Suite, osećali smo se kao u svojoj kući, jako ljubazno osoblje, čiste sobe, tople, blizu je centra, za takav ambijent i uslugu veoma povoljno, sve pohvale i preporuke za ovaj hotel.

Datum boravka: januar 2016.
Hvala korisniku Maja D
Komentar je napisan: 18. februar 2019.

Datum boravka: februar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 24. septembar 2017.

Datum boravka: maj 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 29. septembar 2017.

Komentar je napisan: 20. april 2017.

Datum boravka: april 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je samostalno