“Ambijent, ljubaznost i meso za 5 i moze biti jos bolje”
Komentar o hotelu Naša priča

Naša priča
Rangiran na 7. mestu od 11 Restorani u Užicu
Komentar je napisan: 5. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Izabrali smo da posetimo restoran zbog odlicnih ocena na tripadvisoru. I zaista je lep, ambijent, usluga odlicni. Zasto ipak dajem cetvorku? Fokus restorana je na mesnim rostiljskim specijalitetima koji su i najvise zastupljeni medju gostima. Meso je kvalitetno, porcije obimne ali ne preterano, po srpskim merilima :) U ponudi imaju i pice, na stolu do nas jeli su varijante pojacane sunkom, slaninom i velikim komadima feta sira... gurmanski. Mesa u jelovniku su ipak zacinjena sa malo maste i rekla bih ne sasvim tradicionalna. Mi smo probali raznjic kuce, neobican i izvrstan - kombinacija svinjske vesalice, pileceg i bifteka sa patlidzanom. Prilog je tradicionalni pomfrit, i tu imaju prostora da dalje daju masti na volju. Salata od bifteka - malo razocarenje. U sredini puterica umuljana u majonez, sa jajetom na pola i preko narendan parmezan. U krug krupno nasecen paradajz, krastavac, saka maslina, saka krutona i tri komada bifteka, uz malo angazovanja i nekog lepseg preliva za salatu ovi sastojci bi bili dobra kombinacija.
U jelovniku nema vina, verovatno imaju vinsku kartu ali je nismi videli. Konobar nam je, izuzetno ljubazno, ponudio belo, roze ili crveno vino od Vinarija PIK Oplenac ili Kovacevic. Na pitanje kakva su ili sta bi nam preporucio rekao je da su sva suva jer samo takva imaju. Pili smo crno vino Kovacevic, zaista je suvo ali i lepo. Verovatno da se vina ne piju previse ili su gosti uglavnom stalni pa nije potrebna prica oko vina... uglavnom cetvorka zbog salate i priloga, ali i sve pohvale za ostatak nase price!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Tamara T

Komentar je napisan: 30. novembar 2017.

Lep enterijer, nije natrpano i zadimljeno, profesionalno osoblje, odlična kuhinja, cene pristojne. Sve preporuke. Posebno preporučujem kolenice, pod uslovom da volite očišćene tj. bez koske, istina malo izgubi na draži, ali ih spremaju odlično.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku AleksandarR230
Komentar je napisan: 23. oktobar 2017.

Odlicno mesto za uzivanje sa porodicom i prijatljima. Restoran gde se osecate stvarno posebno. Hrana je vrlo ukusna posebno kolenica.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku djordjepejic
Komentar je napisan: 3. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Objekat sa prelepom baštom i pogledom sa iste. Meni dostupan i na internetu da se pogleda.
Nisu radili za 1.maj što je nedopustivo za ugostiteljski objekat, još u blizini Zlatibora.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku KDaneK
Komentar je napisan: 19. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Prelepo mesto, veoma ukusna hrana. Osoblje vrlo ljubazno. Sigurno cu opet doci u Restaran "Nasa prica" Svaka preporuka.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku Steve D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Naša priča gledali su i

Užice, Centralna Srbija

Naša priča – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!