“Nov meni kvari utisak”
Komentar o hotelu Restaurant Mustang

Restaurant Mustang
Rangiran na 1. mestu od 43 Restorani u Kragujevcu
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Bili smo veoma zadovoljni godinama unazad. Meni raznovrsan, porcije obilne, hrana izuzetno ukusna, ambijent vrlo prijatan, sve dok danas nismo ponovo posetili ovaj divni restoran i ostali vrlo neprijatno iznenađeni!
Naime, napravili su nov meni, koji nije ni upola raznovrsan kao prethodni. Čak je izbacen deciji meni, sto shvatam da deca nisu dobro dosla u "Mustang", iako je ranije postojao! Konobari su i dalje izuzetno profesionalni i ljubazni, hrana jeste ukusna, ali su porcije smanjene i bez priloga!!!! Smatram da ce novim menijem znacajno smanjiti broj zadovoljnih klijenata, tako da bi vlasnik trebao da razmisli o tome...

Hvala korisniku miranesa

Komentar je napisan: 13. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran Mustang je odlican izbor ako zelite ugodan ambijent i vrhunsku hranu. Jela su lepo aranzirana, od kvalitetnih namirnica i ono najbitnije-preukusna! Za svaku preporuku.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku JelenaV540
Komentar je napisan: 15. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga i hrana 10+. Osoblje ljubazno,hrana ukusna bez obzira sta je na tanjiru. Odlican izbor vina. Cene pristupacne . Etno ambijent .

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku vladimir r
Komentar je napisan: 12. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sjajna hrana, prijatan ambijent, profesionalna usluga! Toplo preporucujem restoran Mustang, za sve vidove intimnih proslava, ili kao mesto gde mozete uzivati u kvalitetnom obroku sa vama dragim osobama.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku IvanaPetkovic
Komentar je napisan: 12. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana odlicna, vrlo ukusna, lepo aranzirana. Usluga odlicna, konobari vrlo ljubazni. Ambient vrlo prijatan.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku MirjanaD144

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Mustang gledali su i

Kragujevac, Centralna Srbija

Restaurant Mustang – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!