“Стара градска кафана”
Komentar o hotelu Kafana Balkan

Kafana Balkan
Rangiran na 19. mestu od 45 Restorani u Kragujevcu
Komentar je napisan: 16. februar 2017.

Центар града краси овај стари објекат кафана ,,Балкан,, ова кафана има своју душу и саборно је место познатих крагујевчана.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku _korencic

Komentar je napisan: 17. jun 2016.

Jedna od kafana u koje se dolazi jednom i nikada više. Našao sam se poslovno u Kragujevcu i pitao grupu prolaznika šta preporučuju kao dobro mesto za večeru, predložili su mi Balkan. Hrana je očajna, porcije male i preskupe. Kobasice industrijske iz lanca megamarketa, mleveno meso takođe. Piletina se teško seče a vrat je suv i teško jestiv. Usluga je bila više nego korektna.Cene su na nivou jačih kafana, kako za hranu tako i za salate i pića. Ne preporučujem nipošto.

Datum posete: jun 2016.
2  Hvala korisniku BaneR5
Komentar je napisan: 25. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 17. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 19. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: maj 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana Balkan gledali su i

Kragujevac, Centralna Srbija

Kafana Balkan – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!