“MENADZMENT RESTORANA - NEKULTURAN, NEAZURAN”
Komentar o hotelu Dvoriste

Dvoriste
Rangiran na 28. mestu od 43 Restorani u Kragujevcu
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: 17. decembar 2019.

Menadzment restorana jako los , neprofesionalan i neodgovoran.

Dok smo ugovarali slavlje , sve je bilo sjajno i bajno.

Nakon slavlja nismo dobili ni jednu povratnu informaciju niti odgovor na nase nezadovoljstvo.

Zaobici u sirokom luku , posebno ako planirate slavlje.

Nista od dogovorenog necete dobiti.

Hvala korisniku Ivana M

Komentar je napisan: 18. oktobar 2019.

Prisustvovali smo vencanju prijatelja. Predjelo je bilo jako lose , oskudno, nisu ispostovali dogovoren i prvobitni plan menija. Sadrzaj predjela je bio nesto nalik na jeftinu "salamu".
Rostilj prosecan.
Usluga , nazalost nikakva.

Prijatelji navode da se vlasnica restorana vise ni 1 nije oglasila niti javila.

Organizacija i menadzment za izbegavanje.
Neprofesionalizam na najvecem nivou.

Razocaravajuce!

Zaista!

Izbegavajte za proslave!!

Hvala korisniku vladaknic
Komentar je napisan: 1. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Malo je reći tragedija u svakom mogućem smislu.
Svim ljudima toplo preporučujem da u ovaj lokal NE DOLAZE.
Kvalitet usluge,hrane,odnos menadžmenta,sramota.
Hrana preskupa, polu pečena/skuvana...
Apsolutno bez sluha za reklamacije bilo kog tipa...
Zamolio bih sve da povedu računa i o plaćanju,jer se često naplati i ono što nije naručeno.
Mesto kao mesto,jedina svetla tačka, kada bi se menadžment promenio i ambijent ,možda bi bilo neke šanse za napredak,ovako je i "uzasno",kompliment.

Hvala korisniku ronin88888
Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Imali smo proslavu za 37 ljudi. Izabrali smo najskuplji meni (1800 din po osobi). Predjelo je bilo jako oskudno, lose spremljeno. Citavo slavlje za taj broj ljudi je pokrivao 1 jedini konobar.
Kada smo trebali da platimo racun , rekli su nam da je praksa da naplacuju zamenu predjela (dodatnih 600 din po zameni).
Sve u svemu, jako oskudno.

Hvala korisniku Ivana M
Komentar je napisan: 15. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Kada sam stigao donji deo baste nije bio postavljen. Prvo pitanje: sta imate od tocenih piva. Konobar je odgovorio da nemaju i da imaju piva samo od 0.33.. Jelovnik stize.. ljubitelj sam karadjordjeve snicle u meniu cene su ispisane olovkom, 10stavki oko karadjordjeve snicle su izbrisane... Narucili snicle i dva soka. Dok smo cekali snicle komarci su nas pojeli, vlasnik je trebao da misli na lampe protiv komaraca jer je lokal pored jezera. Dolaze snicle porcije od 250grama. Poh prilicno dobar, meso nedovoljno termicki obradjeno crveni se i puno kackavalja.. Karadjordjeva bez kajmaka nije karadjordjeva! CEH-najbolji deo: 2x karadjordjeva, lepinja k coca-cola 2500hiljade!!! Za te pare usluga, kvalitet, cena jedna velika 0-la !!!porcija karadjordjeve od 250gr je 1000dinara Preporucijem svima da ovaj lokal zaobilaze u sirokom luku :-)

1  Hvala korisniku kole12

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dvoriste gledali su i

Kragujevac, Centralna Srbija

Dvoriste – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!