Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Cekali smo pola sata da se javi konobar, koji je pritom bio jako arogantan. Dobili smo samo jelovnik bez karte pica, nakon cega je rekao da ce da preporuci vino naspram jela koje odaberemo. To vise nije ni pomenio, trceci je uzeo porudzbinu. Hranu smo cekali 2 sata, pitalinvise puta za nju. Kada je konacno stiglo, nakon nase zelje da otkazemo, a pola je bilo hladno, pola toplo. Pritom smo narucili biftek koji se sprema znatno krace. Unisten, zilav i hladan komad savrsenog mesa. Takodje pilicno sirov umesto srednje pecen. Ambijent lep, ali sve pada u senku neozbiljnom uslugom, neorganizovanom kuhinjom i arogantnim konobarom. Stvarno steta jer restoran ima potencijala.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku Alex6575
Komentar je napisan: 15. februar 2020.

Datum boravka: februar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 26. januar 2020.

Datum boravka: januar 2020.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 17. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019.

Datum boravka: oktobar 2019.