Najniže cene boravka
eDreams
Expedia.com
84 US$
Prikaži ponudu
Besplatno otkazivanje do 16.05.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Travelocity
Orbitz.com
FindHotel
Prikaži svih 10 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri po sobi sa promenljivim brojem kreveta u skladu sa pravilima objekta, a one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 1. jul 2020.

Boravio sam jednu noc u ovom hotelu.Hotel je nov i lepo dizajniran.To je sve sto mogu da kazem lepo o ovom hotelu.Imao sam velike neprijatnosti sa osobom sa recepcije i sa menadzerom.Trazili su cvc kod sa kartice da im kazem telfonom sto je nedopustivo.Njihovom greskom nije mi naplacen racun i ako su mi kazali da je placen.Kada sam potrazio fiskalni racun,veoma su se iznenadili,kasnije su mi dali i video sam da je racun kucan dva dana pre odjave.Njihova nestrucnost i neljubaznost potire ono malo lepo sto ima u ovom hotelu.

Datum boravka: jun 2020.
3  Hvala korisniku DejanN21
Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Cekali smo pola sata da se javi konobar, koji je pritom bio jako arogantan. Dobili smo samo jelovnik bez karte pica, nakon cega je rekao da ce da preporuci vino naspram jela koje odaberemo. To vise nije ni pomenio, trceci je uzeo porudzbinu. Hranu smo cekali 2 sata, pitalinvise puta za nju. Kada je konacno stiglo, nakon nase zelje da otkazemo, a pola je bilo hladno, pola toplo. Pritom smo narucili biftek koji se sprema znatno krace. Unisten, zilav i hladan komad savrsenog mesa. Takodje pilicno sirov umesto srednje pecen. Ambijent lep, ali sve pada u senku neozbiljnom uslugom, neorganizovanom kuhinjom i arogantnim konobarom. Stvarno steta jer restoran ima potencijala.

Datum boravka: februar 2020.
1  Hvala korisniku Alex6575
Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Datum boravka: februar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 26. januar 2020.

Datum boravka: januar 2020.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 17. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno