“Prodanović”

National Restaurant Cevabdzinica Tima Irma
Rangiran na 1. mestu od 151 Restorani u Mostaru
Kuhinje: roštilj, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: večera, doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 1. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Odličan restoran i usluga, u samom središtu staroga grada, ljubaznost i srdačnost gazdarice nisam nigdje drugdje doživio, hrana je ukusna i obilne su porcije.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku zoranp464

Komentar je napisan: 30. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana izvanredna. Ćevapi najbolji koje sam ikad jeo. Kuvarica (Maja) EXTRA. Sve u svemu cista desetka.

Hvala korisniku pzlokovic
Komentar je napisan: 7. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Veliki pozdrav za Irmu, odlicna klopa !! Cevapi su bili odlicni a to se odma vidjelo posto smo morali cekati sto da bude slobodan

Hvala korisniku darioa587
Komentar je napisan: 15. maj 2017. sa mobilne aplikacije

U povratku s mora sam odlučio provjeriti rejting sa tripadvisora.
Definitivno najukusnija klopa u Mostaru pa i šire.
Porcije su obilne a hrana vrhunska. Ukoliko posjećujete Mostar ovo mjesto svakako preporučujem.

Datum posete: maj 2017.
1  Hvala korisniku emiro952
Komentar je napisan: 10. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolji sis sevap u mom zivotu. Sasvim slucajno sam tu sjeo jer je bilo najvise ljudi. Konobarica jako ljubazna i duhovita. Samo tako i dalje.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku mrsavikostur

Putnici koji su gledali informacije o mestu National Restaurant Cevabdzinica Tima Irma gledali su i

Mostar, Hercegovačko-neretvanski kanton

National Restaurant Cevabdzinica Tima Irma – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!