Najniže cene boravka
131 US$
118 US$
UŠTEDITE 13 US$
Besplatno otkazivanje do 30.04.21.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
Priceline131 US$
eDreams118 US$
Agoda.com118 US$
Prikaži svih 15 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 21. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odličan hotel, smješten u šoping centru, s vrhunskim smještajem i ptofesionalnim osobljem. Bazeni i spa centar na vrhu hotela...savršeno!! Preporučam hotel i za obiteljske posjete - blizina Međugorja, starog mosta, Jabkanice...

Datum boravka: avgust 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Dražen P
Tomislav G, Manager objekta Hotel Mepas, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. oktobar 2016.

Poštovani Dražen P,
Hvala Vam na ovim lijepim riječima.
Zaista nam je drago čuti da ste uživali u našem hotelu, te da ga preporučujete i ostalim gostima.
Zaista se nadamo da ćete nam uskoro opet biti dragi gost.
Lijepi pozdravi!

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 26. jul 2014. sa mobilne aplikacije

Već niz godina boravio sam po hotelima koji su tvrdili da su od pet zvezdica. Samo nekoliko su ispunili očekivanja. Mepas nije među pet mojih najboljih, ali je sigurno među deset najboljih. Hotel je na odličnom mesto u blizini Starog grada u Mostaru. Nov je i veoma čist. Ostali smo u apartmanu koji je bio prostran i lepo dizajniran. Dopala nam se činija sa voćem koja nas je dočekala. Kupatilo je veliko i vrlo fino. Osoblje je spremno da pomogne i usluži. Takođe nam se dopao deo za spa tretman i opuštanje sa zagrejanim bazenom, džakuzijem, saunama i teretanom. Doručak je zaista bio vrlo dobar što me je iznenadilo pošto je ovo Bosna. Sve u svemu, ovaj hotel je više nego dobro ispunio moja očekivanja. Ako se ikada vratim u Mostar sigurno ću ponovo ovde boraviti. Ali ako ste dama, znajte da ovaj hotel ne nudi pravi šampon ili regenerator što je minus za hotel od pet zvezdica.

20  Hvala korisniku ChristianOls
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.se. Prikaži original
Tomislav G, Manager objekta Hotel Mepas, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. jul 2014.

Dear Christian, we are glad we have met your expectations. Thank you for your compliments and kind words. We hope we will see you sometime soon.

Best regards

Komentar je napisan: 9. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembar 2019.
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019.

Datum boravka: septembar 2019.
TomislavGalic, General Manager objekta Hotel Mepas, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 8. jul 2019.

Datum boravka: jul 2019.
TomislavGalic, General Manager objekta Hotel Mepas, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jul 2019.