“Šarmantan porodični hotel u Mostaru”
Komentar o hotelu Hotel Almira Restaurant

Hotel Almira Restaurant
Rangiran na 47. mestu od 151 Restorani u Mostaru
Komentar je napisan: 5. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Posetila sam ovaj hotel u maju mesecu ove godine. Divni domacini narocito gospodja Almira. Dorucak je savrsen domaci specijaliteti bosanske kuhinje. Terasa ima prelep pigled na stari grad. Svaka preporuka za posetu hotelu Almira

Hvala korisniku Vladana R
Almira G, Propriétaire objekta Hotel Almira Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. februar 2017.

Postovana,
Hvala velika za prekrasne riječi što meni mnogo znaće.Šta da kažem, DOĐITE...VRATA su otvorena.Sada ce sezona i toplo vrijeme ..dodite, drago bi nam bilo opet da budete naši gosti.
Srdačan pozdrav,
ALMIRA

Komentar je napisan: 9. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: maj 2018.
Almira G, Propriétaire objekta Hotel Almira Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. jun 2018.

Komentar je napisan: 29. oktobar 2017.

Datum posete: oktobar 2017.
Almira G, Manager objekta Hotel Almira Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. oktobar 2017.

Komentar je napisan: 30. jul 2017.

Datum posete: jul 2017.
Komentar je napisan: 9. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2017.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Hotel Almira Restaurant gledali su i

Mostar, Hercegovačko-neretvanski kanton

Hotel Almira Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!