3.174 rezultata
1.739
1.739
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 25. jul 2014.

Prošle godine otišao sam sa svojom porodicom u Tunis na dve nedelje! Prvu nedelju proveli smo u užasnom hotelu po imenu Tej Marhaba koji je bio odvratan, voda je kapljala svuda po zidovima, posteljina je retko menjana itd.

Posle toga bili smo spremni na povratak kući, mogli smo videti Muvenpik iz našeg hotela i sećam se da smo pričali kako je divan. Nekako su nas prebacili u Muvenpik gde smo proveli našu narednu nedelju odmora! Bili smo jaaaaaaaako sretni i uzbuđeni!

Narednog dana kada smo stigli u njega nismo mogli da verujemo! Bio je NEVEROVATAN, nikada nisam video išta tako lepo! Bio je čist i ogroman, sa prelepom fontanom u foajeu! Dali su nam mokar peškir da bismo se malo rashladili!

Naša soba je bila više nego neverovatna, klima uređaj je bio odličan. Bio je nečujan i toliko hladan da smo drhtali od njega!! Krevet je uvek bio čist! Nije bilo tepiha koji bi se mogao natopiti i smrdeti! Kupatilo je bilo najbolje kupatilo koje sam ikada video, IKADA!

Bilo je 3 bazena uključujući i spa bazen što je poprilično novaca ali ne i previše! Bio je i jedan sa morskom solju koji je bio jako osvežavajuć, i veliki bistri bazen sa barom u njemu!

Najbolje su bile ležaljke! Bile su drvene sa jaaaako debelim jastucima, mislim da su deblji od mog dušeka što imam kod kuće. Hotel je imao prelepu privatnu plažu. Takođe imaju razne barove razbacane unaokolo. Imali su razbacane tuševe na otvorenom sa ogromnim glavama, bili su božanstveni!

Hrana je takođe bila božanstvena! Nikada obična ili dosadna. Takođe sva hrana je bila sveža, svidele su mi se jutarnje palačinke koje su pečene odmah ispred vas po najboljim standardima! Bile su dve grupe za doručak, tako da ako vam je promakla prva mogli ste uhvatiti drugu kasnije!

Osoblje je bilo predivno, ljubazno i od velike koristi! Bilo je kao odlazak iz pakla u raj! Definitivno ćemo se vraćati ovde kako sa našim prijateljima tako i sa porodicom! Najbolji hotel u kome sam ikada bio! Hvala ti mnogo Muvenpiku na NEVEROVATNOM odmoru!

2  Hvala korisniku Charlotte J
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Komentar je napisan: 14. februar 2020.

Datum boravka: februar 2020.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je dobijen u partnerstvu sa Accorhotels.com
HassenChaouache, General Manager objekta Movenpick Resort & Marine Spa Sousse, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. mart 2020.

Komentar je napisan: 10. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: februar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno

Komentar je napisan: 29. januar 2020.

Datum boravka: januar 2020.
HassenChaouache, General Manager objekta Movenpick Resort & Marine Spa Sousse, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. februar 2020.

Komentar je napisan: 19. septembar 2019.

Datum boravka: septembar 2019.
HassenChaouache, General Manager objekta Movenpick Resort & Marine Spa Sousse, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. septembar 2019.