Atlantis Aquaventure Waterpark
Ne treba zaobilaziti

Komentar je napisan: 11. maj 2019.
Putniknamernik1330
Aqva park

Jedan od najzanimljivijim akva parkova po mom misljenju!!! Veoma zastrasujuce na vrhu i tobogani su... pročitajte više

Komentar je napisan: 6. avgust 2018.
dinaluinovic
Pročitajte sve komentare (16.654)

16.654 rezultata
9.887
4.327
1.598
9.887
4.327
1.598
Komentar je napisan: 11. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma lepo i interesantno iskustvo. Nesto sto treba svi da posete,posebno ako imate manju decu,kao ja. Klinci su odusevljeni,a sa njima i ja.

Datum aktivnosti: maj 2019.
Hvala korisniku Putniknamernik1330
Komentar je napisan: 6. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od najzanimljivijim akva parkova po mom misljenju!!!
Veoma zastrasujuce na vrhu i tobogani su strava

Datum aktivnosti: avgust 2018.
4  Hvala korisniku dinaluinovic
Komentar je napisan: 23. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Zamechatelniy akvapark mi pobivali tam I ochen radi! Stoit vremeni I trat shtobi pobivat tam vpechatleniya prosto super! Mi tak klassno otdohnuli attraksioni prosto super!

Datum aktivnosti: avgust 2017.
2  Hvala korisniku 487Dilorom
Komentar je napisan: 26. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Najveci i najbolji aqua park koji sam posetio do sada. Super voznje, odlican propratni sadrzaj, prelepa plaza, nema prevelike guzve, osoblje odlicno, spasioci na svakih 3 metra bukvalno! Prelep park!

Datum aktivnosti: oktobar 2017.
3  Hvala korisniku Nebojsa V
Komentar je napisan: 21. mart 2020.

Datum aktivnosti: maj 2019.