The Dubai Fountain
Otvoreno danas: 13.00 - 13.30, 18.00 - 23.00
Preporuka

Komentar je napisan: 31. oktobar 2019.
Dejan N
Krasa

Komentar je napisan: 31. decembar 2018.
anonimCriticSK
Pročitajte sve komentare (73.489)

73.489 rezultata
53.403
14.962
4.190
53.403
14.962
4.190
Komentar je napisan: 31. oktobar 2019.

U sklopu posete Burj Khalife,prosetao sam preko dana pored fontana a uvece sam dosao ponovo da bih video fontanu nocu.Stvarno je impresivno .

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku Dejan N
Komentar je napisan: 31. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Proste nadhera inac sa to ani opisat neda. Hra kazdych 30 minut na inu pesnicku takze sa nemusite obavat ze to nestihnete. ;)

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku anonimCriticSK
Komentar je napisan: 19. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Dubai mall, Opera i setaluste do South Ridga fascinira svojim sadrzajem, cistocom i bezbednoscu.
10 godina mojih dolazaka i stalno unapredjenje sadrzaja na najvisem nivou arhitekture, manifestacija beskrajnih cvetnih povrsina cine ovaj Emirat posebnim.
Odlicni internacionalni restorani, urbana frekventnost su na najvisem nivou.

Datum aktivnosti: mart 2018.
Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 6. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Prelepe fontane sa neverovatnim i mocnim svetalima !!!!!!!!!!
Uvece kad bi prosetala primetila bih da fontane obasjavaju pola grada veoma im je jako svetlo i carobne su kad se gledaju sa daljine!!!!

Datum aktivnosti: avgust 2018.
1  Hvala korisniku dinaluinovic
Komentar je napisan: 10. maj 2018.

Muzička fontana koja na svakih pola sata (do 23h) "igra" uz poznatne arije. Svaki program traje po 5 minuta

Datum aktivnosti: maj 2018.
1  Hvala korisniku Predrag M