“Vecera za 5”
Komentar o hotelu Ružmarin

Ružmarin
Rangiran na 5. mestu od 86 Restorani u Opatiji
Kuhinje: Morska hrana, hrvatska, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Bio sam s prijateljima,odusevila nas je hrana,ambijent i usluga,uz preporuku prijatelja preporucamo svakome

Hvala korisniku 854stjepanp

Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Sve odlično, sve pohvale osoblju. Odlicna ponuda vina i craft piva, posebna nas je odusevila craft cola.

Hvala korisniku AndroO4
Komentar je napisan: 18. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ruzmarin je NAJBOLJI restoran u Opatiji. SAVRSENA hrana-sve pohvale sefu!!!!!; predivno osoblje, odlicna lokacija I savrsen ugodjaj!!!! Hvala!!!!!

2  Hvala korisniku Maria246m
Komentar je napisan: 14. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Wok sa piletinom bez okusa, bolnička hrana, bljutava, morala sam soliti i papriti te tražila soja sos da bi bilo jestivo, loš izbor točenog piva.

Hvala korisniku 364vesnas
Komentar je napisan: 14. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Naziv jela: BURGER, ali ispod u opisu jela piše da je to pljeskavica. Zašto nazivati nešto burgerom ako je pljeskavica?
Obična pljeskavica po cijeni skupljeg burgera. Uglavnom prezačinjeno i razočaravajuće.

Hvala korisniku 534helenam

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ružmarin gledali su i

Opatija, Primorsko-goranska županija

Ružmarin – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!