Komentar je napisan: 18. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Sobe su malo stare pogotovo tepisi izgledaju istroseno.
Jako skupo.
Pogled sa sobe predivan
Saverseno ukiceno (bila sam oko Bozica)
Personal predivan. Svi jako ljubazni.
Dorucak fenomenalan...jako veliki izbor hrane.

Datum boravka: decembar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Moira Č
Komentar je napisan: 20. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Kad smo stigli imali smo problem , dali su nam pogrešnu sobu od one koju smo retervisali.
Recepcioner je bio izuzetno ljubazan i potrudio se da brzo ispravi grešku.
U odlasku su opet pogrešili kad su nam kucali račun i naplatili skuplje sobu u odnosu na rezervaciju. Kad smo se požalili odmah su uradili nov račun. Zato budite na oprezu i kad rezervišete sobu i kad vam izdaju račun.
Sve ostalo je savršeno. Hotel je izuzetno lep, sve je čisto i doručak je bogat.
Wi-fi u sobama ne radi.

Datum boravka: mart 2016.
Hvala korisniku SlobodankaM
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 28. jul 2014.

Odlična lokacija, prijatno, uslužno osoblje i dobar spa centar za povoljnu cenu. Samo manji deo oko bazena je na otvorenom, veći se nalazi unutra, sa udobnim ležaljkama od pruća (ima i duplih) raspoređenim unaokolo. Nije baš okruženje za decu, više je za odmor i opuštanje. Restoran je po principu švedskog stola i vrlo je kvalitetan ali ponekad se napravi gužva zbog dosta šetkanja tamo-vamo. Lepa mesta za sedenje u uživanje u pogledu i unutra i napolju. Putovali smo sa još jednim parom i oni su takođe imali istu zamerku - kupatilo je veliko i dobro opremljeno, ali se držač toalet papira nalazi na pogrešnom mestu. Svejedno je na koji način sedite na wc šolji, bode vas u rebra, toliko je loše postavljen. Stvarno treba da ga pomere napred. Bez obzira na tu sitnicu, definitivno ćemo se vratiti. Uživali smo u boravku i ganatovano dobrom spavanju u udobnim krevetima. Nalazi se na dobroj lokaciji i za grad i za park i za plažu.

1  Hvala korisniku SurreySunburnt
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
MilenijHoteli, Manager objekta Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. avgust 2014.

Dear Mr/Ms SurreySunburnt,

thank You for the kind review and a helpful tip for the bathroom. We will try to improve the bathroom amenities so they can be more enjoyable and practical.
Hope You will have time to visit our beautiful Opatija again and enjoy the stay in one of our hotels.

Kind regards

Davor Sarson
Hotel Manager

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Datum boravka: decembar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je napisan: 25. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: novembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno