Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga, prekrasna lokacija, profesionalno i ljubazno osoblje, izuzetno smo zadovoljni!!!
Za svaku preporuku, obavezno doći!
Mogućnost šetanja uz more do Lovrana odnosno Voloskog. Vrijeme sunčano bez trunke magle.

Datum boravka: novembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Maps43720256594
Komentar je napisan: 19. oktobar 2020.

Sa suprugom sam provela vikend u ovom prelijepom hotelu. Prije dolaska u Opatiju sa mnom je stupila u kontakt gđica Daniela koja se predstavila kao naš guest experience, osoba zadužena da naš boravak učini jos ĺjepšim te se je stavila nama na raspolaganje za bilo kakav upit vezano za hotel, nedoumicu ili problem. Prvi put sam se suočila sa takvom ljubaznošću prema gostu. U sobi nas je dočekala poruka dobrodošlice s autohtonim đemom od šljiva kao znakom pažnje. Kompletno osoblje izuzetno ljubazno, hotel prekrasan sa svim potrebnim sadrzajem i za kisne dane. Odusevljeni smo sa svime!!! Najiskrenije preporuke za pravi odmor i odmak od svakodnevnice!!!

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku 270vesnat
Komentar je napisan: 18. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Sobe su malo stare pogotovo tepisi izgledaju istroseno.
Jako skupo.
Pogled sa sobe predivan
Saverseno ukiceno (bila sam oko Bozica)
Personal predivan. Svi jako ljubazni.
Dorucak fenomenalan...jako veliki izbor hrane.

Datum boravka: decembar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Moira Č
Komentar je napisan: 20. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Kad smo stigli imali smo problem , dali su nam pogrešnu sobu od one koju smo retervisali.
Recepcioner je bio izuzetno ljubazan i potrudio se da brzo ispravi grešku.
U odlasku su opet pogrešili kad su nam kucali račun i naplatili skuplje sobu u odnosu na rezervaciju. Kad smo se požalili odmah su uradili nov račun. Zato budite na oprezu i kad rezervišete sobu i kad vam izdaju račun.
Sve ostalo je savršeno. Hotel je izuzetno lep, sve je čisto i doručak je bogat.
Wi-fi u sobama ne radi.

Datum boravka: mart 2016.
Hvala korisniku SlobodankaM
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 28. jul 2014.

Odlična lokacija, prijatno, uslužno osoblje i dobar spa centar za povoljnu cenu. Samo manji deo oko bazena je na otvorenom, veći se nalazi unutra, sa udobnim ležaljkama od pruća (ima i duplih) raspoređenim unaokolo. Nije baš okruženje za decu, više je za odmor i opuštanje. Restoran je po principu švedskog stola i vrlo je kvalitetan ali ponekad se napravi gužva zbog dosta šetkanja tamo-vamo. Lepa mesta za sedenje u uživanje u pogledu i unutra i napolju. Putovali smo sa još jednim parom i oni su takođe imali istu zamerku - kupatilo je veliko i dobro opremljeno, ali se držač toalet papira nalazi na pogrešnom mestu. Svejedno je na koji način sedite na wc šolji, bode vas u rebra, toliko je loše postavljen. Stvarno treba da ga pomere napred. Bez obzira na tu sitnicu, definitivno ćemo se vratiti. Uživali smo u boravku i ganatovano dobrom spavanju u udobnim krevetima. Nalazi se na dobroj lokaciji i za grad i za park i za plažu.

1  Hvala korisniku SurreySunburnt
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
MilenijHoteli, Manager objekta Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. avgust 2014.

Dear Mr/Ms SurreySunburnt,

thank You for the kind review and a helpful tip for the bathroom. We will try to improve the bathroom amenities so they can be more enjoyable and practical.
Hope You will have time to visit our beautiful Opatija again and enjoy the stay in one of our hotels.

Kind regards

Davor Sarson