Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
eDreams186 US$
Priceline186 US$
Trip.com336 US$
ZenHotels.com230 US$
Agoda.com186 US$
Destinia.com224 US$
Prikaži svih 17 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
491 rezultat
Komentar je napisan: 24. januar 2021.

Odmor koji smo proveli u hotelu 4 Opatijska Cvijeta bio je predivan.
Stvarno smo uživali i napunili baterije i zaboravili na svakodnevicu. Ljubazno osoblje, izvrstan smještaj i odlična hrana kao i wellnes. Sve čisto, uredno i mirisno. Za svaku preporuku i primjer kako se može i u ovim Covid uvjetima divno poslovati i pridržavati svih mjera.
Veselimo se ponovnom susretu.

Viktor, Duško i Sandra

Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku sandrabR5770BN
Komentar je napisan: 11. januar 2021.

Na recepciji nas je dočekala čaša šampanjca, široki osmjeh recepcionarke koja nam je diskretno cijelo vrijeme boravka (vikend) bila na raspolaganju. Soba je bila raskošna, besprijekorno čista i uredna. Hrana u restoranu vrhunska, svaka pohvala kuharu. Mi smo imali polupansion. Uzeli smo i dodatni obrok za ručak koji je bio ukusan. Mali prigovor na jelovnik (vrlo mali izbor, a od toga nekih stvari nije bilo). Bilo bi poželjno proširiti vinsku kartu. Bazen je za djecu. SPA zona je lijepo uređena . Maser solidan. Cijena odgovara dobivenom. Svakako dolazimo opet.

Savet za sobu: Naša soba je bila na odličnom mjestu i prostrana. Prvi kat, blizina svega.
Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku zarko661
Komentar je napisan: 17. decembar 2020.

Od dolaska i pića dobrodošlice pa do odlaska uz poklon đem i vodu za putovanje sve je bilo odlično.
Uplatili smo polupansion i sobu ( superior) sa pogledom na more te korištenje SPA. Odličan dojam poboljšalo je i prekrasno vrijeme.
Soba je bila prostrana, uredna sa svim sadržajima koji se očekuju od hotela takve kategorije.
Obroci su bili dostatni i kvalitetni uz show cooking i švedski stol.
Koristili smo unutarnji bazen, jakuzzi i saunu, sve je bilo odlično. Međutim najbolji dojam ostavili su djelatnici hotela na svim nivoima, sa svojom neposrednošću, nenametljivosti i optimizmom.....apsolutno za pohvaliti.
U ova teška vremena ovo je bila dobra odluka za punjenje baterija..... preporučujem svakome, jer se sve mjere za COVID 19 poštuju.

Savet za sobu: Svakako birati sobu sa pogledom na more
Datum boravka: decembar 2020.
1  Hvala korisniku bobotheking
Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga, prekrasna lokacija, profesionalno i ljubazno osoblje, izuzetno smo zadovoljni!!!
Za svaku preporuku, obavezno doći!
Mogućnost šetanja uz more do Lovrana odnosno Voloskog. Vrijeme sunčano bez trunke magle.

Datum boravka: novembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Maps43720256594
Komentar je napisan: 19. oktobar 2020.

Sa suprugom sam provela vikend u ovom prelijepom hotelu. Prije dolaska u Opatiju sa mnom je stupila u kontakt gđica Daniela koja se predstavila kao naš guest experience, osoba zadužena da naš boravak učini jos ĺjepšim te se je stavila nama na raspolaganje za bilo kakav upit vezano za hotel, nedoumicu ili problem. Prvi put sam se suočila sa takvom ljubaznošću prema gostu. U sobi nas je dočekala poruka dobrodošlice s autohtonim đemom od šljiva kao znakom pažnje. Kompletno osoblje izuzetno ljubazno, hotel prekrasan sa svim potrebnim sadrzajem i za kisne dane. Odusevljeni smo sa svime!!! Najiskrenije preporuke za pravi odmor i odmak od svakodnevnice!!!

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku 270vesnat