Najniže cene boravka
Agoda.com
393 US$
235 US$
UŠTEDITE 158 US$
Besplatno otkazivanje do 29.04.21.
Priceline259 US$
Trip.com393 US$
FindHotel273 US$
Prikaži svih 17 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 3. mart 2021.

Suprug mi je poklonio poklon bon za posjet njihovom spa centru. Bazen hladan da hladniji ne može bit. Kad smo se požalili na hladnoću, osoblje se iščuđava kao da nema pojma o čemu pričamo i tobože obavještavaju kućnog majstora. Osoblje na glavnoj recepciji lišeno ikakvog osjećaja ljubaznosti i uslužnosti kakvu bi jedan hotel s 5* itekako trebao imati. Jedina gospođa koja je pokazala zrno razumijevanja je gospođa u spa centru. Nikad više ni pogledat u njihovom smjeru. SRAMOTA!!

Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku anabD8558YL
Komentar je napisan: 4. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Nevjerovatno ali istinito!
Vec vise puta smo boravili i kvalitet usluga od same recepcije osoblja konobara i kuhara uvijek na najboljem nivou
Dorucak je jedinstven i za mene najbolje ponudjen u odnosu sa drugim hotelima u cijeloj Europi
Misljenje je moje, ali se nadam i svih gostiju koji borave u Milenijumu
Sobe i odrzavanje na zavidnom nivou
Za svaku preporuku

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku Jeg1961
Komentar je napisan: 7. januar 2020.

Tijekom Božićnih blagdana boravila sam na terasi hotela Milenij u Opatiji. Terasa je božanstvena, pogotova za sunčanih dana. Vrlo ugodno je sjediti tu i uživati u prekrasnom pogledu na more. Nekada prije dojam je bio još bolji uz diskretnu, nenametljivu, živu muziku. Nažalost ljepotu ovog ugođaja kvari posluga. na terasi. Konobari su jako spori i jako dugo se čeka naručeno.Taj dan naručili smo palačinke. Ubrzo na stol je stavljen pribor za jelo a palačinke nisu stigle niti nako 50 minuta. Kada smo upitali konobara zašto toliko čekamo , ostao je iznenađen da su palačinke uopće naručene. Istovremeno je dečko koji peče palačinke na tersi hotela stajao bez posla. Odustali smo od daljnjeg čekanja .Također capuccino je bio vrlo loš. On košta 24.00kn ali nikako ne vrijedi tih novaca. Ako si je hotel uzeo za pravo naplatiti capuccino duplo skuplie od ostalih kafića, morao bi oporavdati svoju cijenu. Smatramo da jedan prekrasni, kultni hotel s pet zvjezdica si ne smije dozvoliti lošu organizaciju posluge i lošu kvalitetu pripravaka koji se nude.

Datum boravka: januar 2020.
1  Hvala korisniku Trail462060
Komentar je napisan: 20. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je hotel gdje je gost zaista na prvom mjestu, gdje zaposleni vode racuna o svemu i gdje se morate osjecati ugodno.
Kada ste u hotelu sa 5 zvjezdica to se i ocekuje, ali oni su otisli korak dalje. Zaista im je vazno da odete zadovoljni, a mi jesmo. Sobe su besprijekorno ciste, spa centar je oaza koja ima i srce i dusu. Voda u bazenu je topla, izuzetno cista. Restoran je nesto najbolje sto ovaj hotel nudi. Hrana je raznovrsna, ukusna, svjeza i lijepo aranzirana. Uz laganu muziku maestra na klavijaturi, imacete nezaboravan dorucak.
Terasa sa pogledom na more je, takodje, mjesto gdje cete dusu odmoriti.
Sve pohvale za osoblje i menadzment hotela.

Datum boravka: mart 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku skoljka
MilenijHoteli2019, Manager objekta Amadria Park Hotel Milenij, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. mart 2019.

Dragi gosti,

Hvala Vam na recenziji i jer ste odobrali naš hotel Amadria Park Milenij za svoj odmor. Ponosni smo jer ste prepoznali ljubaznost našeg osoblja. Osoblje hotela biti će upoznato sa Vašim mišljenjem jer ovavke pozitivne ocjene svima nama daju vjetar u leđa. Vjerujemo da je samo sa odličnim timskim radom moguće uspjeti u kvaliteti usluge i zato svaki dan radimo na tome.

Hvala Vam na komentaru u vezi restorana te čistoće soba.

Drago nam je da ste uživali u svom boravku i nadam se da ćemo Vas ponovno vidjeti kao našeg gosta.

Srdačan pozdrav,

Ilija Turić, Hotel Manager

Komentar je napisan: 7. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Ambijent i uređenost prostora savršeni, urednost i čistoća za 5! Ljubazno osoblje bez zamjerke! Doručak može biti i bogatiji s obzirom na broj *! Kavana s odličnim pogledom i pristojnim cijenama! Uređenje okoliša posebno lijepo!

Datum boravka: oktobar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku danielak134
AmadriaParkOpatija, Manager objekta Amadria Park Hotel Milenij, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. avgust 2018.

Poštovana gospođo Daniela K,

Hvala Vam na sjajnoj recenziji našeg hotela! Drago nam je što ste uživali u svom boravku i veselimo se Vašem ponovnom dolasku.

S poštovanjem,

Ilija Turić, Hotel Manager