“Recenzija”
Komentar o hotelu Antiqua Osteria Da Ugo

Antiqua Osteria Da Ugo
Rangiran na 29. mestu od 88 Restorani u Opatiji
Komentar je napisan: 23. novembar 2020.

Odlicna hrana,ljubazno osoblje!Najbolja bbq rebarca i ravioli s skampima!Usluga na visokoj razini,a ja i suprug ugodno iznenadeni videnim!

1  Hvala korisniku Mladenka1987

Komentar je napisan: 23. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Konobar je bio odlican I vrlo ljubazan a hrana je bila jako lijepo posluzena I ukusna. Odlicna usluga i odlicna hrana!

Hvala korisniku BenniZ_87
Komentar je napisan: 30. maj 2019.

Nisam se nadao da ću u ovakvom restoranu dobiti porciju od koje se možeš najesti. Već mi se znalo dogoditi da u skupljim i razvikanijim restoranima, a na tu poziciju Ugo i pretendira, ostanem gladan jer dobijem "nešto" u centru tanjura. Porcija janjećih kotleta je bila poštena, prilog također. I najvažnije veoma ukusno. Ali mora se priznati da i cijene odgovaraju renomeu pa nisu baš za svakodnevnu posjetu. Ali za razliku od drugih restorana iz takve niše ovdje se možeš i najesti.

Hvala korisniku 0209valerijp
Komentar je napisan: 22. april 2018. sa mobilne aplikacije

Prekrasno uređen prostor, osoblje jako uslužno, dobra hrana i vino. Jeli smo krem juhu od šparoga, rezance u umaku od šparoga i šurlice u umaku od gambera i šparoga, sve je bilo jako ukusno.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku nikolinaarbutina
Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Antiqua Osteria Da Ugo gledali su i

Opatija, Primorsko-goranska županija

Antiqua Osteria Da Ugo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!