“Osvrt”
Komentar o hotelu NONO FRANE

NONO FRANE
Rangiran na 31. mestu od 161 Restorani u Rijeka
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: poslovni sastanci, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako dobro osoblje i dobra hrana,topla preporuka,bio sa obitelji na veceri,ugodno svi ostali iznenadeni

Hvala korisniku semi_fiume

Komentar je napisan: 18. oktobar 2019.

Odlična hrana i obilna.Naručili smo platu za dvoje Nono Frane..Na plat je bilo: đuveđ, pečene tikvice, paprike, gljive, pileća prsa, vratina?, kuhani krumpir u foliji sa aromatiziranim sviježim sirom. Prefino. Preporučam

Hvala korisniku Laura H
Komentar je napisan: 22. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican rib eye steak i pljukanci umak tartufima.
Velike ukusne porcije i ljubazno osoblje.
Ambijent lijep uredan i čist

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Nikolina A
Komentar je napisan: 21. mart 2019.

Moja iskustva sa ovim restoranom su jako pozitivna. Lepo uredjen restoran sa jako ljubaznim osobljem. Hrana- vrhunska! Usluga na nivou. Bez zamerke.
Toplo preporucujem ovo mesto!

Hvala korisniku IvanM12345
Komentar je napisan: 15. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Svaka pohvala! Vrhunska organizacija,profesionalni i skolovani konobari! Nasli su za nas mjesta cak i u slucaju kada je sve bilo puno i nismo imali rezervaciju. Pocastili nas na njihov racun dok smo pricekali mjesto. Preporuka definitivno

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Goran K

Putnici koji su gledali informacije o mestu NONO FRANE gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

NONO FRANE – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!