“Ako želite pojest dobro meso s roštilja, povrće na žaru i bit u ugodnom opuštenom ambijentu, onda je ovo pravi izbor.”
Komentar o hotelu Orijentovo Ognjišće

Orijentovo Ognjišće
Rangiran na 54. mestu od 160 Restorani u Rijeka
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Posjetio po ne znam koji put prošlog tjedna s ekipom s posla. Imam samo riječi pohvale što se tiče hrane i usluge. Po mom mišljenju su najbolji što se roštilja tiče. Ambijent je jako ugodan, pravi domaći!

Hvala korisniku Cvetan P

Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Proslavili smo godišnjicu braka u ovom ambijentu gdje se osjećate kao da ste doma. Mogu pohvaliti izvrsno meso i povrće na žaru, kakvo davno nisam pojeo u nekom od restorana ili konoba. Može se pojesti i dobra pizza i i imaju odlične marende. Cijene su pristupačne! Svakako za preporuku!

Hvala korisniku Cvetan P
Komentar je napisan: 2. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

dobila sam preporuke za ovo mjesto, sa razlogom. hrana iznimno ukusna, porcije ogromne i jako simpaticno i drago osoblje. preporucam!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Lucil0305
Komentar je napisan: 26. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Pizza ispod krusne peci, fakat.fina! Sir jako.dobar, fina.debljina i okus nepogresiv. Vratit cemo se sigurno!
Osoblje jako.ljubazno,osim cistacice.koja.psuje i dere se na sav glas po restoranu. Konobar i picajolo pristojni i dragi.

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku 553merid
Komentar je napisan: 19. decembar 2016.

Loš ambijent, usluga i kvaliteta hrane. Jedino što nije bilo nikoga pa smo brzo dobili naručeno. Cijena niska, ali ni ne smije biti veća

Datum posete: april 2016.
1  Hvala korisniku 737danijelm

Putnici koji su gledali informacije o mestu Orijentovo Ognjišće gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

Orijentovo Ognjišće – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!