Đir

Odlična cuga, još bolja muzika a osoblje vrlo uslužno! Frendica i ja smo se svaki put odlično... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. decembar 2019.
anadI4196FT
Najbolji bar u Rijeci

Posluga je uvijek na vrhuncu uz veliku varijaciju odličnih rakija, likera i bezalkoholnih pića nude... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. decembar 2019.
882dariao
Lovran, Hrvatska

Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Odlicna atmosfera, jako dobra muzika i ljubazni konobari. jako dobar izbor pica i dobre cijene. bas lit :)

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku N2697BTpetrak
Komentar je napisan: 26. oktobar 2019.

Dobar izbor rakija! Ja i prijateljice smo probale nekoliko vocnih rakija i između svake se osjeti razlika, te moramo priznati da su jako dobre, a kako tek udaraju

Hvala korisniku JasSo95
Komentar je napisan: 26. oktobar 2019.

Odličan izbor rakija uz solidnu glazbu, dobar ambijent i lokacija...
Rakije su ukusne, dolazimo sigurno opet!

Hvala korisniku Mateja S
Komentar je napisan: 26. oktobar 2019.

Razni okusi, rakije su ukusne. Osoblje je ljubazno i vedro
Posjetiti ćemo ponovno i probati rakije koje sada nismo ✓

Hvala korisniku Vanesa S
Komentar je napisan: 26. oktobar 2019.

Ljubazno osoblje, ugodan ambijent i raznolik izbor rakija. Sigurno cemo posjetiti opet prvom prilikom :)

Hvala korisniku Paola J