“Vecera”
Komentar o hotelu Paris (Kalorija)

Paris (Kalorija)
Rangiran na 2. mestu od 170 Restorani u Rijeka
Komentar je napisan: 27. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana se duze ceka ali bas zato je hrana fantasticna. Ukusna i svjeze napravljena.
Postoji i dio kamo se djeca mogu igrati.
Idealno za obitelj sa djecom.

Hvala korisniku Kornelia V

Komentar je napisan: 26. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

S obitelji sam nakon mora odlucila ici na pizzu, bili smo veoma gladni i htjeli jesti nesto zasitno jesti. Bili smo veoma ugodno iznenadeni, uzeli smo obiteljsku pizzu. Bila je odlicna, pola prsut pola mijesana. Nismo mogli odluciti koji je dio bolji! Same pohvale. Sigurno cemo doci ponovno!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku KristinaSarac
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Odlično mjesto sa vrlo ugodnim ambijentima za popodnevno opuštanje. Izbor mesa te vina odličan te sve popraćeno ugodnim i profesionalnim osobljem. Vraćamo se sigurno.

Hvala korisniku Dean L
Komentar je napisan: 18. avgust 2017.

Atmosfera je bila iznimno ugodna, a hrana je odlična. Konobarice su simpatične i uslužne. Sve u svemu, po mom iskustvu, jedno od boljih mjesta za provesti večer.

Hvala korisniku LeaL499
Komentar je napisan: 17. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna hrana i odlična usluga!
Neuobičajen jelovnik. Svatko može pronaći nešto po svom guštu.
Svaka pohvala kuharu.

Hvala korisniku Dalibor F

Putnici koji su gledali informacije o mestu Paris (Kalorija) gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

Paris (Kalorija) – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!