“Odlična hrana”
Komentar o hotelu O'Hara Rijeka

O'Hara Rijeka
Rangiran na 85. mestu od 161 Restorani u Rijeka
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Odlična hrana, pristupačne cijene ugodan ambijent te pristupačno i komumikativno osoblje. Konobarica nam je predložila da probamo novosti s njihovog jelovnika i ostali smo oduševljeni:) vidimo se opet

Hvala korisniku 790antonijab

Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Izvrsna pizza!! Ljubazno osoblje ugodan ambijent. U kratkom vremenu smo dobili hranu. Sve pohvale voditelju

Hvala korisniku sensau
Komentar je napisan: 3. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Prevara,dakle, pizza capricciosa nestručno napravljena.Zamjes,tijesto bi još i bilo ok,al pelati su puni vode,tako da se svi sastojci kuhaju,a ne peku.Mozzarela je samo jedan komadić veličine masline stavljen na vrh,neispečen,dakle nakon pečenja,za zavaravanje,a ono što tvrde da je mozzarella,je neki sir koji je u trakicama bačen preko svega,šunka je nekvalitetna,i gljive su previše usitnjene.A cijena je jako pretjerana.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku 211alfredf
Komentar je napisan: 28. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Pizzu iste teksture,kvalitete i okusa mozete pronaci u studentskoj menzi Index koja se nalazi svega par stotina metara hoda od ovog restorana. Index je barem 5 puta jeftiniji. Tocka. Okusa nikakvog. Tekstura nepostojeca. Furanje price Napoli pizza prolazi mozda kod klijentele iz Irske,SAD-a i UK-a koji za bolje ne znaju i kojima je gastronomija pojam vezan iskljucivo za Burger King i njima slicne. Pizza u Napoliju u pizzeriji sluzbeno proglasenoj najboljom u svitu krece od 3 eura,a ode za 2 pizze smo platiti vise od 150kn i ostali razocarani. Vrijednost za novac nepostojeća...omjer cijene i kvalitete nemjerljiv...ali ne brinite iza nas su bili amerikanci koji su svrsavali na svaki ugriz...jedino sta valja je vizualni dojam dobro pecene pizze dok je servirana,a cin zagrebes povrsinu - blato...

Datum posete: novembar 2018.
2  Hvala korisniku LozovacWorldCentre
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu O'Hara Rijeka gledali su i

Rijeka, Primorsko-goranska županija

O'Hara Rijeka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!